Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagadt férfiként ha veszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt férfiként ha veszek autót meg saját lakást akkor lehet vékony barátnőm ?

Figyelt kérdés
Vagy a lefogyàs nélkül nincs esély vonzó partnerre?
febr. 8. 05:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
37%
Nem mindegy mennyire vagy dagadt sztem, bar a penzre sokan ugranak 🤷‍♀️ de nekem azert szamit a vonzalom.. mondjuk az mindenképp pozitív ha az illető nem egy nincstelen senki
febr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
Lehet. És bár úgy vagy jó ahogy vagy, szerintem azért még híznod kéne.
febr. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet. A dagadt férfiak gusztustalanok akkor is, ha van pénzük
febr. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Tekintve, hogy nem egy dagadt palit látok szerte a világban vékony nővel, az esély megvan.
febr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nőnél lehet esélyed, aki anyagi javakért bárkivel lefekszik és gusztusa is van egy plöttyedt, szétfolyt hájas testhez, lógó tokához, holdvilág képhez. Az már más kérdés, hogy akad-e ilyen valaha az utadba. Várakozzál, de lehet ez a halálodig is eltart. 🤷‍♀️
febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

180/100 vagyok. Pont ma reggel mondta valaki idegen hogy hány éves vagyok? 25 ? Mondom 35.


Pocakos vagyok de mivel súlyzós edzéseket csinálok > ezért nem latszok annyira vészesen kövérnek.

febr. 8. 07:25
 7/32 anonim ***** válasza:
65%
nem lesz vékony csinos nőd ettől még de ugyan olyan dagadt lehet mint te mostmár.
febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Szóval állítólag fiatalabbnak nézek ki. Ha ez jelent valamit.
febr. 8. 07:26
 9/32 A kérdező kommentje:
70 kg max amit elfogadok nőnél! Ha izmos és ez miatt nehéz. Amúgy valamiért a törékeny 50 körüli nők izgatnak leginkább.
febr. 8. 07:28
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
mire jó egy baràtnő? mit vársz tőle? én ezeket feltettem magamnak, és rájöttem semmi szükségem nincs rá.
febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!