Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen egzisztenciával lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egzisztenciával lehet vékony barátnőm kövér férfiként?

Figyelt kérdés

Amúgy rengeteg kövér nő mondja hogy vékony pasik az esetei....nekem is a vékony nők, talán az ellentétek vonzzák egymást lehet az oka...

Amúgy van egy biztos állásom, ahol 160at keresek nettóba, pesten örököltem egy kis lakást és van egy régi fábiám


2018. máj. 8. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez troll kérdés akar lenni? :D


Ha vékony nőt szeretnél, akkor fogyj le. Mindenki a saját háza táján seperjen.

2018. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. Miért lenne ez troll kérdés? A szerelem vak, nem?
2018. máj. 8. 07:35
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem vak, de nem lesz akárkibe szerelmes az ember. Sőt... a szerelem kialakulásához idő kell, az nem jön hirtelen. Viszont a vékony csinos nők nem hiszem, hogy megadják az esélyét, hogy kialakuljon szerelem egy olyan ember iránt, aki kövér, ugyanis az első benyomás fontos. Először mindig az első benyomás a lényeg, a többi utána jön. Ha szép, vékony nőt akarsz, akkor tegyél érte és fogyj le.
2018. máj. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Így érzem jól magam miért fogynék le...Csomó kövér férfi van vékony nővel
2018. máj. 8. 07:41
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Havi 160-nal kegyetlenül jóképűnek kellene lenned, hogy egyáltalán valamilyen barátnőd lehessen.
2018. máj. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. Nagyon sok ember kevesebbet keres és teljesen átlagosak és van barátnőjük. Szóval ez hülyeség..
2018. máj. 8. 07:45
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen,nekem is van egy ismerősöm aki elég pocakos,nagydarab,de nagyon csinos barátnője van. Viszont a srác nagyon igényes,divatosan öltözködik,márkás parfüm,belőtt séró és nem utolsó sorban van dumája és jó a humora.
2018. máj. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha még egy nullát mögécsapsz, talán.
2018. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

"Így érzem jól magam miért fogynék le...Csomó kövér férfi van vékony nővel"


Dehogy érzed te így jól magad, csak lusta és akarat gyenge vagy lefogyni, bár ezt bevallani úgy sem fogod. Nehogy már azt akard bemesélni nekem, hogy ha vékony és sportos, izmos lennél, akkor lecserélnéd azt a testet egy dagadt testre, direkt elhíznál, mert neked az tetszik :D


A sportos, vékony, csinos nőknek azért nem jön be a kövér hapsi, amiért nekem sem jönnek be a kövér nők: igénytelenséget sugall számomra (kivétel ha betegség miatt kövér).

2018. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"a szerelem vak"


Akkor jobbak az esélyeid: lehet kövér barátnőd.

2018. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!