Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dagadt férfiként ha veszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dagadt férfiként ha veszek autót meg saját lakást akkor lehet vékony barátnőm ?

Figyelt kérdés
Vagy a lefogyàs nélkül nincs esély vonzó partnerre?
febr. 8. 05:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
19# a kötelező egzisztencia nem ezt jelenti, te észlény. Hanem azért agyilag meg anyagilag ne ott tarts már közel negyven évesen, mint egy 17 éves gyerek, hogy egyedül képtelen vagy bármit is összehozni, másoktól várod a segítséget, képtelen vagy haladni, tapasztalatokból okulni, meg döntéseket hozni.
febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#21


Miről beszélsz? Évek óta egyedül élek. De korábban se segített - semmiben - soha senki. Mindent magamnak oldottam meg! Ha hogy nincs 60 millióm egy Budspesti lakásra annak ellenére hogy 10 éve szünet nélkül dolgozok? Másnak sincs aki hasonló helyzetbe született. Nincs pénzes mama - papa aki nyomta volna a segítséget.

febr. 8. 13:31
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább diétázz.

Ne lakásra költs hanem kondibérletre meg egészséges kajára.

febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet, rusnya ártány vagy.
febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig önmagadért nem jött össze egy vékony nő, gondolod hogy 100kg-mal jönni fognak a nők a házadért meg a kocsidért?

Fogyj le, sportolj bármi, változtass a külsődön. A vonzerőddel van a baj, nem azzal hogy milyen vagyonnal rendelkezel. Ha meg mégis a ház meg a kocsi kell, te leszel a világon a legjobban megsértődve, hogy jaj nem önmagamért szeret és össze vissza csal. És akkor ugyanúgy beskatulyázod a nőket mint most.

Ugyanis a kérdésbe màr a kérdésben megtetted ez, ugyanis meg vagy győződve, hogy ház meg kocsi kell kizárólag egy vékony nőhöz.

Utána az lesz a bajod, jaj minden nő egyforma pénzéhes és mindenkit csak kihasználnak.

febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
91%
Akkor meg hogy akarsz lakást venni, ha nincs rá pénzed, ilyen hülye kérdést. 😂 Persze, annak a pár millió embernek, akinek lakása vagy háza van, mind pénzes szülei vannak, jól van akkor. 😁 Nem a segítségre kellene ácsingóznod, meg irigykedned, hanem önerőre spórolni, ha lakást akarsz, ennyi. Túlórákat vállaltam, hétvégi pluszmunkát, forgattam a félretett pénzt, hogy meglegyen a beugró, nem az önsajnálatban fetrengtem, hogy anyu segíts. Rohadt unalmasak már ezek a debil kérdéseid, sportolj, fogyj le, válts munkahelyet, spórolj, tanulj új szakmát, nyelvet, diplomázz le levelezőn, ez mind előbbrevisz, vagy fröcsögj tovább magadban, nekem aztán 8.
febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

25


(Ugyanis a kérdésbe màr a kérdésben megtetted ez, ugyanis meg vagy győződve, hogy ház meg kocsi kell kizárólag egy vékony nőhöz.)


Nem a pénz akkor kell ha a vékony jóképű férfi nem opció. Akkor kell helyette másban jónak lenni!

febr. 8. 17:13
 28/32 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ostoba vagy.
febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha neked az könnyebb mint lefogyni akkor hajrá.
febr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
visszaemlékezve az első páromra azt hiszem kb 183 cm és 95kg lehetett mikor összejöttük és én kifejezetten sovány vagyok. bár ő hamar lefogyott mellettem (kb fél év alatt) 70kgra. nem rémlik hogy zavart volna a súlya pedig visszanézve a képeket hát nem állnék le vele lehet ujra. én a humora és a sok közös pont, komoly szándék, normális jövőkép miatt választottam őt. szval engem tökre az fogott meg akkor hogy lehet vele tervezni, volt már autója jogsija, nem a lábát lógatta. én sem csóró családból származok, mindenképp hozzám/hozzánk hasonló körökbe mozogtam mindig mert nem akarom hogy kihasználjanak, de azt se szeretem ha nálam tehetősebb a pasi és el akar nyomni. végül annak a kapcsolatnak vége szakadt 4 év után hisz nagyon fiatalok voltunk de viszonylag sűrűn felkeres hogy mizu velem (vagy inkább velünk mert azóta vagy férjem, gyerekem), jó emlékként gondolok vissza rá. ja és megint túlsúlyos és sovány csaja van :D
febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!