Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarnak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak a férfiak elköteleződni?

Figyelt kérdés
A férfinak ez tiszta haszon, hisz nem kell neki házimunkát csinálni. Van kivel szexelni, és neki az mindig jó. Érzelmileg is csak a nő támogatja a férfit. Ellenben a nőnek ez mind rossz. Helyette mégis az van, hogy a férfiak egy alkalomra utaznak. Vajon miért?

#elköteleződés #Férfiak nem akarnak elköteleződni
febr. 8. 07:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
56%

Mert egy kapcsolat az felelősség .

Sokan 30-40 évesen is még gyerek aggyal rendelkeznek.

Aki nem képes egy kapcsolatra az felejtős.

Úgyis van sok , társra vágyó, kedves, szeretetteljes férfi. Azok sosem maradnak egyedül.

febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Én el vagyok köteleződve. Imádom a párom és sosem kattogok máson.

Emellett majdnem három számjegyű egyéjszakás vagy laza partnerem volt, mellettük nem akartam elköteleződni. A másiktól is függ

febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

"Érzelmileg is csak a nő támogatja a férfit."

Áruljátok már el, ezt honnan szeditek? A legtöbb esetben az "érzelmi támogatás" annyiból áll, hogy "ne nyavalyogj, legyél férfi, egy IGAZI FÉRFI nem panaszkodiK!"

febr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%

Brühühü brühüü, az exem azzal a szöveggel dobott ki, hogy ő még szeretne rißanckodni és "kiélni" magát...

Szóval ja, a férfiak nem akarnak elköteleződni...

febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Én ugyan nőként válaszolok, de én sem tudok, és részben pont ezek az okai, hogy egyáltalán nem vagyok házias típus, magamra sem főzök, másnak sem fogok, bár takarítani sokat szoktam, de nem akarom, hogy más bemocskolja (elég sok pasi lakásán jártam már, és hát... inkább hagyjuk). A szex is ott van igen, hogy a maszti sokkal egyszerűbb, és biztosan jó nekem is. A legtöbb srácnak nulla fantáziája van, nem tudnak felmutatni rendesen.

De persze nyilván az a fő ok, hogy nem érzem úgy, hogy bárkivel is összeillenénk, nem működik rendesen a dolog, nincs meg az összhang, zavar egy csomó minden a másikban. Mármint én sem vagyok tökéletes, nem így értem, hanem személyiség és szokás különbségekre, gondolkodásra.


28 N

febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Utana meg az a baj, hogy mas nok kepeit nezte a ferjed. Nem erted, hogy nem monogam az emberi faj? Csak egy ideig es maganak is hazudik.
febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%

Te miről beszélsz kérdező? A legtöbb háasságban a nő hamar elzárja a szex csapot, és 0-24 baszogatja a férfit hogy mit csináljon otthon.

Érzelmi támogatás? A legtöbb nő úgy gondolja, hogy a férfiaknak nincsenek érzéseik. Szóval még mindig nem értem miről beszélsz, milyen tiszta haszon?

Ráadásul ha a nő megunja kifosztja a férfit..

febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:35 – ezt mintha szóról szóra én írtam volna, csak 5 évvel idősebb vagyok.

Nem is tudtam őszintén átérezni sosem, amikor egy nő házasságért vagy komoly kapcsolatért "sírt". Mintha az olyan jó lenne... Pedig egy nőnek általában csak rengeteg munka és teher pluszban. Cserébe még jó szexet sem biztos, hogy kap, illetve egy jobb, figyelmesebb férfinél is sokkal könnyebben és gyorsabban össze lehet hozni magunknak az orgazmust. Az összeillés, amiről írsz, is elképzelhetetlenül ritka. Akkor meg minek?

febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jobb a szabadság.
febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
76%

A pasik hamarabb kifosztják a nőket.

Sokan semmit nem nyújtanak , de ingyen cseléd, szex, pszihológus az meg kell ugye.

febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!