Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a hülyeség, miszerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hülyeség, miszerint azok a férfiak, akik nem akarnak elköteleződni, azok gyerekesek és éretlenek?

Figyelt kérdés

Ezt én is megkaptam már annyiszor, hogy már nem is számolom. A kínos összejövetelek két sablonkérdése ugye az, hogy "hogy megy a munka?" és az, hogy "mi van a csajokkal?", na én ez utóbbira szoktam mondani, hogy semmi, elvagyok nélkülük, erre meg a pokol kapuja nyílik meg az emberek szájában és rám okádják, hogy mennyire infantilis vagyok. Persze próbálom megmagyarázni ezt, elmagyarázom, hogy a jövőbeli célkitűzéseim között jelenleg és előre láthatóan nem fog szerepelni egyetlen hosszabb távú kapcsolat se, házasság meg még ennyi se, természetesen az embereknek ebből az jön be, hogy biztos olyan vagyok, mint az 5 éves ovis kisfiú a homokozóban, aki azt kiabálja, hogy "a lyányok mind cúnák nem kellenek nyekem!". Voltak már párkapcsolataim, az ezekből szerzett tapasztalatok alapján pedig a közeljövőben nem szándékozom egyetlen újabba se belekezdeni. Az egyik munkatársam unokatestvérét szintén össztűz alatt tartja mindenki a döntése miatt, ő 31 éves kora ellenére soha nem volt kapcsolatban és nem is akar, velem ellentétben neki még a saját családja is felrója, hogy mennyire gyerekes és felelősségkerülő, holott ha valamit, akkor a felelősséget úgy hordozza a hátán, mint Atlasz az égboltot és soha nem fél kezességet vállalni, ennek ellenére úgy tekintenek rá és még sok más ismerősére is, többek között rám, mint értetlen kisgyerekekre. A magam részéről szintén nem derogál a felelősségvállalás, egy komplett könyvelői irodáért felelek és egész eddig teljesítettem mindent a zökkenőmentes haladás eléréséért, ennek ellenére gyakran még a legutolsó lumpen rokonomtól, aki életében jó ha két órát dolgozott, is megkapom, hogy ne fussak a felelősség elől.

Ez nem egyedi eset, a környezetemben rengeteg hozzám hasonló önálló és kereső férfi homlokára sütik rá azt, hogy gyerekes és menekül a felelősség elől, pusztán csak a döntésük miatt. Tudtommal a felelősség elől menekülés azt jelenti, hogy nem teljesítünk olyasvalamit, amit korábban megfogadtunk, hogy teljesítünk, ezek a férfiak, legalábbis én egész biztos nem vállaltam semmi olyasmit, amiben elmaradásom lenne a teljesítmény terén. Ez a megszégyenítés új módja lenne? Ezzel akarnak belezsarolni minket egy párkapcsolatba?


2016. márc. 25. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért,mert savanyú a szőlő.A legtöbb ilyen hapi szar kapcsolatban él.Lehet,hogy ba.tatják is otthon mikor haza megy...

Az emberek már csak ilyenek,ha az én tehenem megdöglött,dögöljön meg a szomszédé is.

A másik,hogy szeretik felcédulázni az embereket,aki eltér a normától,azt vessük meg.Miért különcködik,mikor ez a jól bevált szokás.

Egy nagy szart ! El kellene már gyerekek felejteni ezeket a dogmákat.Mi a tehén ez,hogy így,meg úgy kellene élni ?

Kinek mi a szar köze van hozzá ?

A régi idők már elmúltak,akkor az volt a divat,hogy minnél hamarabb férjhez menni,meg gyereket szülni.


Nem kell ezekkel foglalkozni,b.ssza a többiek csőrét,hogy nekik nincs ilyen kötelezettségük.Na és akkor mi van,olcsóbb lesz a tej,meg a kenyér ?

Én csak jókat röhögök az ilyeneken,éljenek csak sablonok között,számukra nincs más út.

Akár a droidoknál:tedd ezt,edd meg azt,gonolkodj úgy,mint a többi,mert ez a jó.Nézd azokat a szar műsorokat a televízióban,mosd az agyad,legyél gagyi.

A régi rendszerben sem szerették azokat,akik másképpen gondolkodtak,akár csak most.


Felelősség,hú ember,hogy én mennyi bal.aszt láttam már akinek még gyereke is volt.Ettől biza nem lett több,sem felnőttebb.

Ne foglalkozz az ilyenekkel,feleslegesen téped a szádat,mert úgy sem fognak megérteni.

2016. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek kellene még több gyerek, még több ember?! Igy is rengetegen vannak, nem lehet felférni a villamosra, metróra stb. a tömeg miatt!...
2016. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, mert én nem is szokványos dologgal foglalkozom, meg nem akarok komoly párkapcsolatot sem, szóval ha sokat járnék ilyen sablon, álszent összejövetelekre én is kapnám az ívet rendesen. Én ezeket már direkt kerülöm, ha tehetem. Megvan a kis köröm, akik szintén ilyenek, mint én, ők nem ezekről kérdezgetnek, van más témánk. Sajnos nálunk mindig így volt, hogy aki nem azt csinálta, amit az átlag az mindig le volt nézve...Mindenkinek a készen kapott mintát kell követnie...Hát én semmilyen szintem nem kérek ebből, igaz így nekünk nehezebb az élet. De miért ne élhetnék úgy, ahogy akarok?!
2016. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor mondták már nekem, hogy miért nem akarok végre megállapodni és kitartani egy Nő mellett. Az ember életében mindennek el jön az ideje, van akinek fontos a párkapcsolatban élés, mert kiszámíthatóbb,mert stabil, de személy szerint abszolút nem vonz engemet. Egy gyerek óriási lemondásokkal jár együtt(van egy keresztfiam),nem érzem azt, hogy a mostani életvitelembe ez beleférne, feladni meg egyenlőre nem akarom, de tisztában vagyok vele,hogy egyszer kiöregszem belőle.

Nagyon jó munkám van, sok lemondással jár együtt, de élvezem csinálni, sokat utazok,gyönyörű helyeken járok,szinte alig vagyok otthon. Ha hazaérek akkor szívesen találkozom a barátnőkkel, nekem annyi bőven elég. Majd ha egyszer megunom a mostani életemet akkor keresek valakit, aki képes együtt élni velem.

37F

2016. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfogadtam hogy belsőre olyan feleséget, mint amilyenek pl kb mindannyiunk nagymamái, dédmamái voltak manapság már úgy sem lehet találni, úgyhogy tartós kapcsolat ezért nem érdekel. Így pedig köszönöm, de nekem így is tökéletes.
2016. márc. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre hogy ez a "mi van a csajokkal" lenézés főleg az extrovertáltakra jellemző, és igen, elég idegesítő.
2016. márc. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!