Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Friendzónából kilépés a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzónából kilépés a másik félnek is rossz? (nincs már lelkiszemetes, nincs aki mellette van rosszban, nincs akire tud számítani stb.)

Figyelt kérdés
febr. 8. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Igen.


A offoló nők is szarul vannak utána pár héttel. Mikor elkezdik érezni a lúzer hiányát aki minden gondjukat meghallgatta.

febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem, általában a nőnek jó, mert nem tölti az idejét feleslegesen olyan pasival aki csak átveri, nem szereti, nem érdeklődik, csak sunyin a szex miatt hallgatja a dolgait, és azért segít hogy hátha majd kap szexet.

Ha igazi haver lenne, akkor a közös érdeklődés lenne a téma, meg a közös programok ahol mind a kettő ismerkedhet kedvére. Vagy többen is mehetnek, még csak nem is kell kettesben.

febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen. Nálam úgy volt, hogy szerelmes voltam belé. Részéről meg csak barátság. Én leírtam neki, hogy mi a helyzet, és hogy mit szeretnék. Nyilván a lényege az, hogy nem tarthattam vele tovább a kapcsolatot. El kellett felejtenem őt., és kértem, hogy legyen partner ebben (ne keressen, ne ébresszen bennem hiú ábrándokat.)


Ő ezt teljesen támadásnak értelmezte, hogy hátbaszúrtam őt, meg minden rossz. Valamit biztos megértett belőle amúgy, mert kértem őt, hogy tiltson le, hogy ne tudjam keresni őt, és ez megtörtént. Persze kamuprofilról lestalkoltam, és hát teleírta a facebookját utána. Nem fogalmazott konkrétan, hanem ilyen utalásokat (ilyen típus volt akkor)

Kb fél évre rá feloldotta a tiltást amúgy. Az nekem elég idő volt. Nyilván néha láttuk egymást, köszöntünk. nekem az fájt, még évekkel később is. Soha többet nem beszéltünk azóta. 10 éve


Amúgy a mi kapcsolatunkban nem ilyen... szóvala részéről én egy értékes ember voltam számára, akivel jó időt tölteni. Nem voltam a lelki szemetesládája, se egy akárki, akitől függött volna. Pont ezt is szerettem benne, hogy ő egy ilyen nyitott határozott személy. Tele barátokkal, emberekkel. Aztán mégis fontos voltam neki, csak hát nem úgy, ahogyan az nekem is jó lett volna.

febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem "praktikus" okokból sajnálják csak ilyenkor a másik oldalról.


Hozzászokott ahhoz, hogy "ingyen" kap szívességeket, erről lemondani szomorú.

febr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barito ***** válasza:
Előzőnek van igaza.
febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 shortcel165 ***** válasza:

Nagyon tudnak hisztizni, mikor jönnek a legyünk csak barátok maszlaggal, én meg elküldöm őket vissza annyukba. :)


Szemlátomást rosszul érinti őket, tutira sokat kattognak, idegeskednek rajta. :D

febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!