Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál bántalmazó kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál bántalmazó kapcsolatban? Hogyan kezdődött, és hogyan sikerült kilépned belőle?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 17:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy egyáltalán milyen mértékű volt a bántalmazás?
2021. okt. 6. 17:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan kezdődött? Interneten ismerkedtünk meg, és kiderült, hogy nagyon közel lakunk egymáshoz. Már az elején is megvoltak a jelek, csak nem ismertem fel őket. Mindent siettetett - a kapcsolat kimondását, szexet, stb. Amíg nem akartam vele lefeküdni, bűntudatot keltett bennem, de közben bizonygatta, hogy mennyire szeret, és nyilván csak azért akar ennyire leuralni. :/


Tudni kell, hogy ő csak velem szemben volt erőszakos (na jó, néha telefonos ügyfélszolgálattal is, személyes ügyfélszolin szintén nem mert pattogni), amúgy fülét-farkát behúzta, inkább ilyen lúzer tejbetök fazon volt. Az összeköltözés sem sikerült, mondjuk ezért utólag hálát adok az égnek, mert így könnyebb volt kitenni, nem kellett pl. albit felmondani, lakást eladni.


A szexuális bántalmazás volt a leggyakoribb, ezt követte az érzelmi, fizikai egyszer volt. Viszont a kapcsolat vége felé már mondogatta, hogy ha ideges leszek, majd megpofoz, csak azért, hogy segítsen kizökkenteni. (?)


Az nehezítette meg a kilépést, hogy borzasztóan önbizalomhiányos vagyok, és félek attól, hogy örök életemben egyedül maradok, és cicás néni leszek. Még most sem hiszem el, hogy más férfinak rajta kívül bejöhetek, de még egyedül is jobb, mint egy erőszakos, agresszív emberrel.

2021. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!