Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, voltatok már kisajátító, birtokló kapcsolatban? Hogy sikerült kilépni belőle?

Figyelt kérdés

Kezdetben ugye nagy volt a szerelem, aztán azt vettétek észre, hogy a párotok egyre jobban rátok telepszik, korlátoz a szabadságotokban, nem enged el sehova, arra kényszerít, hogy ignoráljátok a barátokat, haverokat, a telefonotokba rendszeresen belenéz, a FB-otokat is ellenőrzi, számon kér, hogy hova mentek, mikor jöttök, stb... Egy idő után azt éreztétek, hogy már csak egy "mikrovilágban" éltek, keretek közé zárva, a párotok által kvázi bábként mozgatva. Egy ilyen elnyomó típusú, lelki terrorral tarkított viszonyból azért egy nőnek elég nehéz lehet kilépni, még külső segítséggel is.


Van köztetek, aki volt már ilyen kapcsolatban? Hogy sikerült véget vetni neki?



2017. dec. 3. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bennem barátnők és barátok tartották a lelket mert egyszerűen önbizalmam nem volt elmondani hogy ez nekem nem olyan jó. Végül ők segítettek hogy jobbat érdemlek stb és le tudtam neki írni, eltudtam neki mondani hogy nekem ez nem tetszik, bízzon meg bennem ha meg nem akkor én nem fogok bizonygatni, nem leszek az ilyen kis játéka amit használhat, nem az embere vagyok akit ellenőrizhet. Lehet hogy van cége és ott az embereit lekövetheti de én nem ez vagyok, kiakadt és nagyon nehéz mert bármikor ha szemébe nézek vagy keress akkor hozzádutnék de ha mindenhol megszakítod vele a kapcsolatot akkor biztos menni fog
2017. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyire erős a környezeted, mert ugye az ilyen férfiak leépítik általában a lányról azokat az embereket, akik segíteni tudnának. (manipulációval, tiltással stb.)


Az anyagi rész mennyire megoldható. Sajnos ismerek olyan lányt, aki ezért van együtt a fogvatartójával. Eltiltja mindenkitől, megmondja hova mehet, mit vehet fel, mit csinálhat. Persze neki mindent szabad. Vicc, hogy nem ütötte ki még senki. Sajnos az ilyen lányok félnek elmondani a környezetüknek, hogy mi a helyzet, mert ők is szégyellik sokszor, pedig úgymond csak ők segíthetnek.

2017. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleinte cuki volt, hogy kereste a társaságom mindig, kísért mindenhova, aranyos volt, tényleg nem zavaróan űzte. Akkor tört meg a varázs, mikor elkezdett utalgatni arra, hogy nekem ezzel meg azzal nem kellene barátkoznom, meg mi lenne, ha ezt és azt kihagynám most egy kicsit, és vele lennék. Nem mondom, tettem engedményeket, de kezdtem magam rosszul érezni a bőrömben, és mikor vissza akartam térni a régi ismerőseimhez és a régi rutinomhoz, akkor ment a hiszti csak igazán. Kilépni könnyű volt, én mondtam neki, hogy ha valóban szeret, meg tudja érteni, hogy nekem ez a rabság így nem jelent boldogságot, és meg tud békélni azzal, hogy nekem is vannak barátaim, akiket legalább hetente egyszer szeretnék látni, köztük vannak férfiak is, illetve nekem is van hobbim, kötelességem, és családom. Hát nem ment. Nem tudok mit csinálni azzal, akinek én mindenben jót akartam, olykor a nemtetszésem árán is, ő meg el akarja tőlem venni azt, akibe tulajdonképpen ő maga is beleszeretett...
2017. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!