Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, hogy ha egy nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy ha egy nőbe szerelmes leszek, akkor nem tudok hozzá közeledni?

Figyelt kérdés
Mielőtt beleszerettem volna, nem volt gond a felé való kommunikáció. Láttam, hogy nem vagyok számára közönbös, majd valami miatt elkeztem érezni valamit irányába. Innentől kezdve teljesen leblokkoltam, mikor a közelembe volt.
febr. 8. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális az ilyen dzintű szorongás. Ez gyerekekre jellemző, mikor megtetszik nekik valaki, hogy így viselkednek. Egy felnőtt ilyen esetben kontrollt tud gyakorolni az értései felett.
febr. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

9, ha szimpatikus inkább. Mert olyankor nálam is tétje van.

Olyankor is ha szimpatikus, de nem akarom megbántani, mert tényleg szimpatikus, de nem akarok/akarhatok tőle semmit.

Ezt azért csak le lehet vágni, most hogy egy drasztikus példát mondjak, ha tudod, hogy van párja, akkor lehetsz neki szimpatikus, még beléd is eshet, de nem biztos, hogy belemegy veled bármibe.

febr. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ismerős a téma: nálam szocializációs hiányok miatt van ez.

Azt tudod tenni, hogy mégis szembe mész a félelmeiddel, nem hagyod a dolgot annyiban.

febr. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tini korban, amikor még tapasztalatlan vagy, teljesen normális. Lesz pár kínos pillanat, lehet nem is az első szerelmeddel jön össze, de idővel megtanulod kezelni az ilyen helyzeteket és képes leszel udvarolni.
febr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!