Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyannal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyannal kapcsolatba kezdeni, aki se külsőre, se belsőre nem vonz? Több ilyen pasi is lenne, de egyik sem érdekel, de közben meg már mindenki (család, barátok stb.) elvárná, hogy legyen vkim, ami jogos is, mert már benne vagyok a korban.

Figyelt kérdés
febr. 9. 00:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Elég nagy bajok vannak nálad a toronyban, kérdező.
febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy érdemes. A családokat ês barátokat kell helyrerakni, hogy fejezzék be a sajnálkozást.
febr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ostoba dolog lenne. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.
febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ez egyáltalán kérdés? Gondolj már bele, hogy jössz össze egy emberrel akit egy porcikád nem kíván semmilyen szinten?

Család, barátok véleményét ebben az esetben kukázni kell, ez a te életed. Talán azt szeretnék, hogy ne legyél boldog és mindegy hogy kivel, csak legyen egy férfi az oldaladon?!

febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha szarul akarod érezni magadat, akkor érdemes, persze.
febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik hogy megfelelési kényszeres vagy.
febr. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Attól tart mindenki, hogy így egyedül fogok maradni, kicsit én is, de ha semmilyen szinten nem érdekel egyik sem, se őket, se magam nem akarom becsapni. Ebből már több vita is kerekedett, és mindig azzal példálóznak, hogy az xy se igazán szerette a jelenlegi párját, meg annyira nem is tetszett neki, most mégis milyen boldogok. Számomra ez elképzelhetetlen, hogy lehet olyannal boldog vki, akivel nem is érzi jól magát, és más téren sem vonzza. (Tudom, hogy az ilyenek között többen pl csak a pénz miatt vannak a pasival, akinek gyermeket szültek végül). Lehet boldogok, mert lett családjuk, illetve van mellettük egy társ, de pl mi lett volna, ha vmi miatt nem lehet gyerekük? Tehát csak azért összejönni vkivel, hogy majd csinál nekem gyereket, s így lesz családom, nekem nem jelentene akkora boldogságot, de közben tényleg vágynék már vkire.
febr. 9. 05:59
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Chad-nek nem kellesz, a többi meg nem elég jó? Hát sajnos ez van. A rokonaidnak valamilyen szinten igaza van, mármint abban a tekintetben, hogy ők legalább felismerték, hogy nem vagy te olyan jó nő, hogy a legjobb pasik epedjenek utánad, szóval be kell érned egy, tudom durva lesz, de átlagos pasival is... Vagy maradsz egyedül, esetleg még behúzol pár nagymenőt egy-egy dugásra.
febr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De hogy lehet, hogy senki nem tetszik?
febr. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!