Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes olyannal kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes olyannal kapcsolatba kezdeni, aki se külsőre, se belsőre nem vonz? Több ilyen pasi is lenne, de egyik sem érdekel, de közben meg már mindenki (család, barátok stb.) elvárná, hogy legyen vkim, ami jogos is, mert már benne vagyok a korban.

Figyelt kérdés
febr. 9. 00:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én probáltam már. 1 évig jártam olyannal aki nem esetem. Hát nem is ugy van, ahogy mondják mint a régi időkben, hogy aztán majd egymásba szerettek, hanem en a várva várt szerelem helyett konkrétan meg is undorodtam már iyen pasitól.1 év mulva szakítottam inkább mert már azt is utáltam benne ha csak levegőt vesz.
febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. A családodnak meg tiszteletben kellene tartania a választásaidat.
febr. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom, olyannal, aki tetszett, s én is nekik elvileg. Különböző okokból lett vége, volt, hogy miattam, volt hogy fordítva. Tehát volt már akivel viszonzott volt. Nem az átlagos nem tetszik, helyesek közül se mind tetszik, nem kell chadnek se lennie, sőt a kigyúrt csávok egyenesen taszítanak, de azért arcra tetszen már, meg most ha vkiben semmi nem tetszik, a személyisége sem, azzal nem tudok mit tenni. A pénz sem számít, nem erre utazok, tehát mielőtt bárki azt gondolná, hogy a gazdag, kigyúrt, jóképű kell, nem, egyáltalán nem. Viszont egy ideje már valóban nem keltette fel senki az érdeklődésemet. Illetve ha annyira ezen problémáznik nehány itt válaszoló férfi, hogy miért nem kell a pocakos kopasz, hát mert én se vagyok pocakos, sőt vékony sportos.
febr. 9. 07:28
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Mióta hoz helyetted döntést a családod? Mi a helyzet az akaratoddal, őket szeretnéd kiszolgálni egész életedben?


Milyen együttlenni valakivel, akinek a külső és belső tulajdonságaitól is undorodsz? Nem hányod el magad? Nem jobb egyedül, mint valakivel akivel szexelni nem akarsz, de beszélgetni sem? Mire jó így egy párkapcsolat?

febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14-es, ezzel én is pont így vagyok. Csak már nagyon zavar, hogy mások szerint ilyenbe bele kéne mennem, mert majd megszeretem... holott tudom, hogy nem fogom.

Sokszor már a barátok is azzal jönnek, hogy próbáld meg, hiszen a nővérem se szereti a férjét, meg soha nem is tetszett neki, mégis el vannak. Ezért gondolom már, hogy velem van a baj, aki szerelemből szeretne együtt lenni a jövendőbeli párjával. Ez olyan ritka már manapság?

febr. 9. 09:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj. Aki boldogtalan a párja mellett az úgyis azt fogja mondani, hogy gyere össze bárkivel még úgyis, hogy valószínűleg boldogtalan lennél, hiszen más kárán ő jobban érezné magát. Ne hallgass rájuk.
febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős szitu, csak a probléma gyökere más egy kicsit: én úgy működöm, hogy nagyon ritkán, 10 évente 1× van valaki, aki képes hatni rám, mindenki más legfeljebb semleges. Nyilván így 30 fölött, a 40 felé haladva én is hallgatom, hogy nem baj az, ha nem jön be, csak legyen jó ember, kedves, bánjon velem szépen stb., mert amúgy jaj, mi lesz, örökre egyedül fogok maradni. És persze bennem is dolgozik ez, hogy tényleg magányosan fogom leélni az életem, félek ettől és fáj erre gondolni... Ugyanakkor fél évig, de igazából még 2 teljes hónapig sem vagyok képes megmaradni valaki mellett, aki semleges, lehet akármilyen aranyember meg "jó parti". Ha éveket, egy életet kéne leélnem azzal, aki nem mozgat meg, nem akarom, nem vágyom rá, abba jobban és hamarabb belebetegednék, mint a magányosan leélt életbe. Szóval szerintem nemcsak nem érdemes, hanem egyszerűen nem is lehet.
febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig nyomasztott anyukám, hogy nem kell szép, meg legyen olyan, mint a legtöbb, meg mindig példálózott, hogy xy se boldog,hát aztán! Van két gyönyörű gyereke, az a lényeg.

Hát kösz, de nem.

febr. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos én is ezt hallgatom,mint ti 17 és 18-as. Sajnálom, remélem Ti nagyobb sikerrel jártok. :)
febr. 9. 17:07
 20/20 anonim ***** válasza:
19-hany éves vagy?
febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!