Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők egyetemet végzett férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egyetemet végzett férfiak között sem találnak jó egzisztenciájút?

Figyelt kérdés

Tény hogy jelenleg az EU átlag 25-34 éves korosztályban 43% nők, 37% férfiak akik diplomát szereznek.


Ez nem tűnik akkora különbségnek, de ezek szerint már ez is ilyen hatással lehet a pártalálásra?



febr. 11. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én pont hogy a diplomások között akadtam össze 0 Ft-ból élő sz@rrágókkal. Minden hosszabb távú kapcsolatom nem diplomás férfivel volt és mindegyiknek rendben voltak az anyagi dolgai.
febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Férfiak között ma a diploma nélküli, de talpraesett emberek többet keresnek, mint a diplomások kb. 70 százaléka. Nőknél ez fordítva van, ezért is törekednek jobban a diploma megszerzésre.
febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2

Ez tényszerűen nem igaz, de oké...


Amúgy nem értem a kérdést. Az statisztikai tény, hogy az átlag diplomás jobban keres az átlag tanulatlannál, de attól még nem biztos, hogy egy klímaszerelő szakember szűkösebben él, mint egy bölcsész...

febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Dehogynem. Párom, amikor összejöttünk átlag medikus egyetemista srác volt, most a kardiológia szakvizsgára készül, privát egészségügyben biztos helye van, de én sem vagyok elveszve, jól keresek programozóként, szóval nem számítana annyira, mondjuk az egyiptológia, meg etika-ukrán szaknak nem sok értelme van, az biztos.
febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
3: Egy technikust már nem neveznék tanulatlannak és ha jó a szakmájában, simán megkeresi azt, amit a diplomások nagyobb része. Persze nem az alkoholista culágerekre gondolok, de egy jó kőműves, burkoló, villanyszerelő, autószerelő és ugyanígy van.
febr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%

5

Ettől még a diplomások jobban keresnek, ez tény, ráadásul sokkal, de sokkal kényelmesebb és az egészségre kevésbé káros életmóddal.


A kézügyesség meg egyetlen egy szakmának az ismerete nem tesz valakit tanulttá. Ennyi erővel valaki attól tanult, hogy képes kezelni az excel. Hát nem...

febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem mindegy, milyen diploma.


Kormányhivatalban a bérminimumos Jucika hiába csaoatja a diplomájára, egy sima cnc-esztergályos vagy programozó kenterbe veri.

febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a munkámból adódóan sok gyárban és üzemben megfordultam. Tudom, hogy a szakik jól keresnek ott, de nyomorult egy munka a melegben / hidegben / vegyszerszagban / elviselhetetlen hangzavarban melózni. Akkor már inkább egy kevésbé jól fizető értelmiségi munka, ami megmozgatja az agyad és nem vágja tönkre a tested.
febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6: Ez csak elméletben igaz. Ma cégeknél előszeretettel raknak diplomásokat felsővezetői pozíciókba úgy, hogy szakmai tapasztalatuk szinte semmi sincs. Nyilván ez a bérezésen is meglátszik, mellette igaz, hogy nem zúg a flex a fülébe egész nap és nem szívja a port, de stresszben megkapja ugyanezt, ami pedig köztudottan nem javítja az egészséget.
febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

9

A munkás is stresszel, plusz belélegzi a port, a vegyszereket, veszélyezteti az egészségét stb. Ez egy ilyen filmes mese, hogy jaaaaj a szellemi munkások mennyit stresszelnek. Hülyeség. A hűtött-fűtött irodában, ingyen kávé és üdítővel az ergonomikus székemben ücsörögve, többnyire kedves és kulturált emberekkel körülvéve biztos többet stresszelek, mint az, akinek a hangosbemondó jelenti be a pisiszünetét. Hát nem hinném.

febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!