Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy engedjem el a görcsös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el a görcsös párkeresést?

Figyelt kérdés
Nagyon rá vagyok feszülve jelenleg a témára és pont ezért nem fog most sikerülni. Lány vagyok.

febr. 11. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges. Vagy sikerrel jársz, és abbahagyod, vagy belefáradsz, és lejjebb tekered magad. Szóval magától megoldódik.
febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, azt tudnám felvetni, hogy járj el a barátnőiddel, szórakozzatok, inkább magaddal foglalkozz. :)
febr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a gond ha túl rá vagy görcsölve, bárkivel képes vagy összeállni és abból nem biztos hogy jó sül ki! A Te érdekedbe!
febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Pontosan, ez az egyik, a másik meg, hogy amikor nagyon akarok valamit, akkor sose sikerül.
febr. 11. 21:50
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Próbáld meg elterelni róla a figyelmed, csinálj olyan programokat amit szeretsz!

Egyszer majd szembe jön veled az igazi...legalább is hátha!🙂

febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Huh, pont így vagyok/voltam ezzel (fiúként). Görcsösen próbáltam "csakazértis" párt találni, ki akártam tűnni a tömegből, hogy engem vegyenek észre a csajok. Nem sikerült. Aztán teljesen más dolgokkal kezdtem el foglalkozni, a lányok előtt nem próbáltam kitűnni, társaságban is én kezdtem lenni a "csendes kívülálló", érdekes módon az sokkal jobban felkeltette a nők érdeklődését. Volt, aki azt is mondta, hogy érdekesen voltam titokzatos és elérhetetlennek tűnő, ami imponált neki.


Amúgy lányok, ez tényleg szimpatikus nektek, ha egy több fiúból álló társaságban van egy magabiztosnak tűnő, karakán jegyeket mutató, de csendesebb, visszahúzódó típusú srác, aki akkor szólal meg, amikor kell és nem fecseg feleslegessen "csakazértis"?

febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Jezus, nőként igen különleges tehetség kell ahhoz hogy ne talaljon párt az ember! :D
febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Örülök, hogy különleges vagyok.
febr. 11. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves #7-es, mint ahogy írta nem szeretne rossz kapcsolatba beleugrani! Persze lehet találna magának gyoesan társat, de nem mindegy milyet!
febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék reagálni a kb 13 üzenetre, amit kaptam - csak így illik. Köszi, hogy írtatok, de ezt a kérdést nem ismerkedési szándékkal írtam ki. A kérdésben megfogalmazott “problémára” szeretnék megoldást találni. Szép estét mindenkinek!
febr. 11. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!