Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes párkeresésbe kezdeni...

Érdemes párkeresésbe kezdeni ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Elég nehéz hosszútávon megtartani a barátaimat, mert folyton ellököm őket magamtól ha elkezdenek mélyebben megismerni. Viszont régóta vágyódom egy komoly kapcsolat után. Sokan mondják, hogy először változz meg és majd aztán, ha teljesen rendben vagy mentálisan akkor kezdj ebbe bele. De azt érzem nincs semmi mentális gondom, és ahogy beszélgettem lelki tanácsadókkal ők sem véltek felfedezni semmi rendelleneset a gondolkodásomban, egyszerűen ilyen a természetem, hogy nagyon secretive és magamba forduló vagyok.

19/l



2023. jún. 1. 01:50
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Szerintem érdemes, csak ehhez megfelelő partnerrel.
2023. jún. 1. 02:03
 2/29 anonim válasza:
Hát ha magadhoz tudod engedni
2023. jún. 1. 06:30
 3/29 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, iszonyat nehezen nyílok meg bárkinek is. Az a baj ezzel, hogy a társadnak meg kéne nyílni, de ha nem tudsz és ellököd magadtól akkor vége is van. Ilyen hozzáállással max felületes kapcsolat lehet, valódi érzelmek nélkül (érzelem akkor jön ha kezded megismerni a másikat). Ezek az én tapasztalataim.
2023. jún. 1. 07:00
 4/29 anonim válasza:
Én is ilyen ember vagyok és nekem sem megy a kapcsolatteremtés olyan szinten, hogy párkapcsolatig eljussak. Igazából találnod kell egy olyan embert, aki megnyit téged, ami elég nehéz. De nem esélytelen. :)
2023. jún. 1. 07:31
 5/29 anonim válasza:
Offos, de gondolom már rádírtak páran hogy megnyitogatnának xd
2023. jún. 1. 07:55
 6/29 anonim válasza:
Valószínűleg alul könnyebb lenne megnyitni. :D
2023. jún. 1. 09:24
 7/29 anonim válasza:
Ha szeretnél ismerkedni, írj. :)
2023. jún. 1. 09:52
 8/29 anonim válasza:
Ugyanúgy meg kell nyílnod egy kapcsolatban is, anélkül semmi értelme.
2023. jún. 1. 10:34
 9/29 anonim válasza:
Pàrkeresésnél elég nagy red flag ha nincsenek barátaid ,ezt ìgx tapasztalatból tudom. Főleg olyanok szemében akinek rengeteg baràtja van
2023. jún. 1. 10:59
 10/29 anonim válasza:
Nekem sincsenek barátaim de barátnőt szeretnék
2023. jún. 1. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!