Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkereséshez szeretnék...

Párkereséshez szeretnék tippeket, hol érdemes barátnőt keresnem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. Nem volt még komolyabb kapcsolatom, a leghosszabb is 2 hónapig tartott. Szeretnék végre olyan barátnőt, akivel azért hosszabb távra is lehet tervezni. Nem utasítom el az internetes társkeresést sem, de azért vannak rossz tapasztalataim. Akik nálam ügyesebbek az ismerkedésben azok adhatnának pár tippet. :D


Amit érdemes tudni rólam:


Kreatív, inkább otthon alkotó ember vagyok. Szeretem a közösségi eseményeket is, de kevés haverom van, és velük nem bulizni szoktunk menni amikor kimozdulunk, szóval a szórakozóhelyeken való ismerkedés talán az utolsó amit ki tudok próbálni (nem vetem el azért, ha ott több lehetőségem van). Mostanában elkezdtem újra edzeni teremben, ott azért van némi interakcióm lányokkal, talán jó hely lehet?:D

IT-ban dolgozok, a munkahelyemen vannak korombeli lányok, de kevés. 2 hobbim van jelenleg, szeretek sakkozni és nyelvet tanulni. Talán utóbbi az amin keresztül eddig tudtam lányokat megismerni.


Olyan lánnyal tudnék igazán kijönni (az a vicc, hogy nagyon ritka az az ember akivel nem tudok beszélgetni), aki vevő a tudományos témákra (azért nem 0-24ben), kreatívabb, vagy hozzám hasonlóan szeret tanulni és nyitott a világra. :D Szeretek lelkizni is, érdekel a pszichológiai is, szóval általában ezek is jó közös pontok velem.


Ezek alapján hol, vagy hogyan érdemes nyitnom?:D


dec. 20. 07:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, de miskolci vagyok.
dec. 20. 07:30
 2/4 anonim válasza:

Miskolc honlapján - első körben az önkormányzatra gondolok - nem szoktak közösségi eseményeket meghirdetni?


Ha legalább kétnaponta böngésznéd, biztosan találnál valamit, amit el tudnál fogadni, mint társasági ismerkedési formát.


Vagy akár Te is vezethetnél közösséget! (Fiataloknak jóval több még a lehetőségük, mint a középkorúaknak!)


Jó tippet írtam Kérdező?

dec. 20. 08:24
 3/4 anonim válasza:
Áááá itt biztos nem sok a defektes
dec. 20. 21:20
 4/4 anonim válasza:
Ami biztos, hogy itt nem. Legalábbis ha a nők is olyanok itt, mint a férfiak. Ha magamból indulok ki, akkor igen. Szerintem menekülj innen!
dec. 21. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!