Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tobbet erzel akkor miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tobbet erzel akkor miert nem akarsz kapcsolatot vele? Ugy gondolod h ő nem lenne alkalmas kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok h nem viszonozza vagy vanbvalakije.

Hanem adott lenne h kapcsolat legyen de megsem akarsz vele jarni.



febr. 12. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ.

Pl nagyon távol van, külföldi élet a célja, van párja.


Ezek csak példák

febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
vagy pl híres, túl gazdag és én egy senki vagyok.
febr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam általában az szokott lenni, hogy tudom előre azt, hogy úgy sem fogadna el vagy úgy sem passzolnánk mert hiába tetszik és szimpatikus az illető, tudom hogy én nem vagyok olyan személy akit ő szeretne még akkor sem, ha elsőre bejön neki a személyiségem.
febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Volt ilyen életszakaszom, senkivel nem akartam komolyabbat
febr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En is ezt erzem h tul keves vagyok nemnjs probalkzok senkinel, a masik oldalrol is azt erzem h tul keves egyhangu unalmas gáz vagyok es hiaba vonzodnam hozzam, kapcsolatra nemmkellenek
febr. 12. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt érzem magamon, hogy átkozná a másik fél a napot, hogy megismert, így inkább bele sem megyek.
febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A neje nem engedné valószínűleg...😎

Viccet félre téve,egyébként sem teljesen biztos,hogy megütném nála a mércét,külsőre és lelkileg ezer százalékra,viszont nem vagyok az a diplomás,sportkocsis,Otthon Magazinos csaj...😂

febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt olyan meg, en celzottan ismerkedek. Akivel nem tudtam eldonteni,annal egyre tobb nagyon toxikus dolog derult ki, igy nagyon jo hogy nem mentem bele vele kapcsolatba.

Egyszer tortent velem az, hogy hatalmas fellangolas indult kettonk kozt, de a masik megsem akart kapcsolatot sok sok honap utan.Na az mondjuk taccsra vagott, mert az eleje varazslatos volt, mindkettonk oda meg vissza volt!de nem erezte azt a pluszt. Van, mikor magad se tudod mi hianyzik, de hianyzik… igaza volt, mert tudta hogy olyat erdemlek aki tenyleg megbecsul

febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!