Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy jóképű férfit 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy jóképű férfit 2 éve csak csajozni látok, de komoly kapcsolatot nem mutat fel, az direkt nem akar elköteleződni vagy olyan nőket választ, akik nem alkalmasak erre...?

Figyelt kérdés
Mindig ilyen pici, vigyorgó szőke ciklonokkal láttom, akik sokkal fiatalabbak és kb eldobják a bugyujukat pár kedves szavától. De aztán ezek így kikopnak mellőle. Az elején láthatóan mindért odavan, úgy vigyorog rájuk, aztán hirtelen eltűnik mind mellőle.

2022. jún. 14. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem fér oda a nagy orrodtól, amit más dolgába dugsz.
2022. jún. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered jobban, nem mi. Ha ennyire érdekel, akkor kérdezd meg tőle, mert mi is csak találgatni tudunk, de pontos információval ő tud szolgálni.
2022. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Vagy nem akar elköteleződni, vagy nem talál olyat, akivel komolyan szeretne tervezni.

Mi baj, te is eldobnád a bugyid, csak rólad nem húzza le, vagy miért érdekel?

Egy pici szőke ciklon, férjnél;)

2022. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. Engem azért érdekel, mert bepróbálkozott, de 1. én nagyon elütök ezektől a lányoktól, 2. ebből semmi jót nem szűrtem le és pont amiatt, hogy ezt 2 éve látom, elutasítottam. Azóta viszont folyamatosan írkál, merthogy őt nem szokták így elküldeni
2022. jún. 14. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozik, hátha egyszer beadod a derekad.

Őt nem szokták így elküldeni :) Decuki:) Csak nem rosszul esett neki, hogy egy nő nem vágta magát vízszintbe.

2022. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is keres olyat, akivel komolyan lehetne, ezek a lányok nem arról szólnak.
2022. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért beállnál a sorba úgy látszik, ha 2 éve figyeled:DDD
2022. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyelni lehet. De az más minthogy, oda is add magad.
2022. jún. 14. 15:25
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Ja, csak figyeled és írd már kérlek, hogy éjjel is? :DD

De tényleg, mit foglalkozol vele, miért-minek???

Ugyanis csak az van mögötte, hogy érdekel téged...vagy beteges kukkoló vagy? :D

2022. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én jóképű férfi vagyok és azért vannak elköteleződési problémáim, mert a szüleimtől nagyon rossz mintákat láttam. A szüleim sosem szerették egymást, végig veszekedték az egész gyerekkoromat, sosem kedveskedtek egymáshoz, nem volt jó szavuk, nem tudták kimutatni a szeretetüket. (Nagyon felém se, de egymás felé sem.) Ez mellett ha komolyabbra fordulna valami, akkor elönt egy ilyen biztonság érzet hiánya-szerű dolog, hogy félek bármikor elhagyhat a másik vagy meggondolhatja magát velem kapcsolatban.
2022. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!