Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő társaim, leállnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim, leállnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

- 188cm magas és 90kg

- átlagos testalkat

- szüleinél lakik

- 27 éves

- vélhetően átlagosan keres (nettó 350-400 ezer forint között)

- 2007-es autója van


febr. 14. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
A szülőknél lakás, illetve a keresete nem túl bíztató, de ha nagyon tetszik, akkor TALÁN.
febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%

"- szüleinél lakik"


Emiatt nem. Ez főleg a szex miatt van. Nem szeretnék úgy szexelni, hogy szomszéd szobában anyu, apu is ott van.

A kérdés inkább az, hogy van-e benned hajlandóság arra, hogy el akarsz költözni?


"- vélhetően átlagosan keres (nettó 350-400 ezer forint között)"


Ezt pedig valahogy nem tudom értelmezni. Ez nem átlag fizetés, Magyarországon legalábbis. Ez egy közepes szint, ami ha tudsz bánni a pénzzel, akkor bőven elég.


Miért kell a keresettel pedálozni állandóan?

febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha idősebb lenne akkor igen.
febr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Egy nő nem fogalmaz úgy, hogy "nőtársaim". Ezt garantálom.
febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Ha önálló (takarít, bevásárol, főz), akkor igen. Van lakásom, itt lehet szexelni. Oda nem megyek.
febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%

4


Szerintem senki nem gondolta, hogy a kérdező nő, hiszen már abból is látszik, hogy nettó fizetést írt a kérdésébe, és ez nem a nőkre jellemző, mármint az, hogy a fizetéssel jönnek állandóan a gyakorin. Míg az elkeseredett férfiak + incelek igen.

febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha hajlandó elköltözni otthonról akkor nem lenne akadálya.
febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Van házam, úgyhogy az hogy a másiknak nincs nem zavar, max lennénk nálunk.

Nekem kényelmetlenül magas, de nem kizáró ok.

Fizuja is csak akkor lenne problémás, ha gyereket akarnánk, de addig sok minden lehet.

Az autónak úgyis az a lényege, hogy elvigyen A-ból B-be, és ezt egy 2007-es autó is megcsinálja.

Szóval ha kedvelem, nincs gond. Ha nem kedvelem, mindegym ilyen magas és mennyit keres.

febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom... Én önállóan élek, többet is keresek, fiatalabb is vagyok, úgyhogy ebből a szempontból nem nyűgöz le, ugyanakkor nem is tragikus.


Az autó nálam nem elvárás, mivel nekem sincs, de nyilván jó, ha legalább vezetni tud a partnerem. (De az sem kizáró tényező, ha nem tud.)


A testalkata így a számok alapján tökéletes számorma. Nagyon csípem a magas, kicsit megtermett férfiakat.


Összességében viszont nem. Nem tudnék férfiként tekinteni arra, aki a szüleinél lakik ennyi idősen.

febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Fotó?
febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!