Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire fontos, hogy egy nő házias legyen?

Figyelt kérdés
Ha már elég sok elvárja azt, hogy legyen lakásod, jó kereseted, jó autód akkor szerintem azért minimum, hogy ha beköltözik hozzád akkor ő csinálja ezen dolgok nagy részét. Viszont a mai világban ilyen nőt találni kb. lehetetlen, a legtöbb antitalentum ezekhez a dolgokhoz.
febr. 14. 14:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%
Semennyire
febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Alap menjen mindkettő félnek.
febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Étterem , szimpla kaja rendelésről hallottál már? Szted egy csinos nő aki ingyen eltartásért beköltözne valakihez!! Majd konyhában fog főzöcskézni ? 🤣
febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem azért várja el senki ezeket, mert aztán csicska akar lenni. Ha a vagyon lenne a szempont, elvárnám az éttermet és a bejárónőt is. Ennyi. Ha erre nem futja, akkor bizony közös meló lesz a háztartás.
febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
Én a pasimnak szívesen megcsinálom ezeket, cserébe ő éttermezni visz meg nyaralgatni mindenfele. Most készülünk Dominikára. Na ilyen pasinak szívesen főzicskélek meg porszívózgatok :D
febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem dolgozik akkor persze, vezesse a háztartást. Ha mindketten dolgozunk akkor fele-fele.
febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de nem olyan értelemben, hogy cseléd legyen, hanem tegyük otthonossá a lakást.
febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Alap dolog, hogy el tudd magad körül látni a környezeted felnőtt létedre és legyen benned annyi, hogy ne legyen sperma foltos a lepedő vagy koszos-mocskos a konyhád/szőnyeged.


Azt nem várom el, hogy helyettem bárki megcsinálja, de azt igen, hogy a másik ne éljen mocsokban és legyen igénye az ilyen dolgokra.


F

febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Köszi, otthonos az én lakásom anélkül is, hogy valami nő beköltözne. Szerintem ha hozzám költözik be, akkor minimum, hogy takarít és mos. A főzés képlékeny, nem annyira fontos. Plusz nyilván a rezsi fele, de ez alap.
febr. 14. 14:59
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Vicces vagy🤭🤭🤭
febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!