Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire fontos, hogy egy nő házias legyen?

Figyelt kérdés
Ha már elég sok elvárja azt, hogy legyen lakásod, jó kereseted, jó autód akkor szerintem azért minimum, hogy ha beköltözik hozzád akkor ő csinálja ezen dolgok nagy részét. Viszont a mai világban ilyen nőt találni kb. lehetetlen, a legtöbb antitalentum ezekhez a dolgokhoz.
febr. 14. 14:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
95%
Ne aggodj, nem fog egyhamar bekoltozni hozzad "valami no". Semmilyen.
febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Tőlem azt csinál a lakásomban, amit akar, csak legyen hűséges.

Bár akit én oda beengedek, egyfajta pszicho vizsgálaton észrevétlenül átmegy...

febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Biztos sok a jelentkező kedves kérdező erre a remek ajánlatra 🤣
febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez mindig élethelyzetfüggő. Jelenleg itt hon vagyok a gyerekkel ezért nyilván hétköznap megcsinálom a házimunkát hogy hétvégén ne a közös időből menjen. A férjem tizenórákat dolgozik minden nap, szerintem alap hogy rendre és ételre jön haza. Amikor műtét után voltam akkor mindent ő csinált és csak feküdnöm kellett. Mindenki tudjon mindent csinálni és legyen benne hajlandóság, egymást segítve és tehermentesítve kéne minden párnak csinálni, nem csak elvárásokat állítani a másik felé.
febr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőként hozzám költözik be a pasi, akkor is ez játszik? Ha egy haverodról tudnád meg, hogy otthon mindent ő csinál, mert a barátnője lakásában élnek, teljesen normálisnak gondolnád?
febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ezen felröhögtem.

Szerintem ha hozzám költözik be, akkor minimum, hogy takarít és mos.


Nem nem alap. Ha PÁRkapcsolatban vagytok a házimunkát ketten csináljátok így normális. Elvárni, hogy a nő csinálja. Én tudok főzni, sütni mindent megcsinálok, de ha férjem elvárná, hogy full én csináljak mindent kiadnám az útját. A nő is és a férfi is dolgozik. A háztartás közös.

febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16 - És utána haza költöznél a mamahotelbe?
febr. 14. 16:09
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Cuki vagy kérdező, hogy szerinted a nőknek nem lehet lakása. Hozzám a pasi költözött, mégis én csináltam mindent. Ki is adtam az útját :D
febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem válaszolsz nekem? (15-ösre)
febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok. Nem mert van annyi pénzem, hogy kiveszek egy lakást. De mi már 15 éve vagyunk együtt szóval nem fenyeget ez a "veszély". Mi közösen csináljuk és van gyermekünk. Megosztjuk a házi munkát és ez akkor is így volt mikor még nem volt gyerekünk. Nálunk ez a normális, hogy mindketten csináljuk. Egyikünk főz akkor pl a másik ki be pakolja a mosogatógépet vagy a mosógépet. Most képzeld el az a szituációt, hogy beköltözik a nő hozzád majd közli, ja jó én mosok meg takarítok de mindig te főzöl és mindig te viszed le a szemetet meg tiéd minden más házimunka. Te is csak pilláznál, hogy mi van.
febr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!