Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Full őszintén. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Full őszintén. Mennyire gáz 31 évesen férfiként az, hogy soha sem volt még barátnőm, mert még egy nő sem volt annyira elájulva tőlem, hogy járni akart volna velem?

Figyelt kérdés

febr. 14. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Eszméletlenül gáz.
Nem gáz, de nekem biztosan nem kellenél.
Nem gáz, sőt, tőlem lehet, hogy kapnál esélyt.
30 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem életképtelen, sem idióta, csak nem volt még szerencsém. :/
febr. 14. 21:31
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire.
febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
semennyire.
febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"2: persze, mindegyik életképtelen idióta ezt mondja."


Örülök, ha Te már voltál Az Igazi valaki számára.

febr. 14. 21:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy boldog Valentin-napot minden szerelmesnek és szingli embernek.
febr. 14. 21:42
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Életképtelen valóban. Le vagy már maradva mint a borravaló. 14 éves öcsém már szexelt, és nem vagyunk C család .
febr. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is szexeltem már néhány nővel, de egyikből sem lett rendes, hosszútávú párkapcsolat/kölcsönös szerelem.
febr. 14. 21:45
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Ha most a valentinnap miatt szomorkodsz.. El kell, hogy mondjam, nekem sem volt még valentinnapkor parom. Persze ez nem azt jelenti, hogy egyebkent nem volt. Tudod mit? Hiaba is lett volna szazszor is baratnod, most ugyanolyan maganyos lennel. Na nem az unnep miatt, hanem csak sajat magad tehetsz rola. Nincs veled semmi baj. Hagyjuk azokat a kozhelyeket, hogy "mindenkinek megvan a parja", vagy, hogy "egyszer eljon az igazi". Nem, soha nem fog. Mindannyian eljovunk, valakinek. De mindannyiunknak fel kell emelni ehez a segget es feluton talalkozunk. Csak egy dolgot ne feledj el. Szeressenek azert, mert eros vagy, vagy szeressenek azert, mert okos.. Ne eroskodj, ha okos vagy, de ne is probalj okoskodni, ha eros vagy. Mindig legy meresz es sose felj egyet lepni elore.


... ezt ne ertsd szo szerint, en sem eros sem okos nem vagyok. De meg buza sem, szoval csak.. fogadd meg s tanacsom


25/f

febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy, úgyis a 40 feletti férfiak érdekelnek.
febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%

Az gáz ha valaki csak picsog mint egy óvodás, sajnáltatni akarja magát. Nem túl férfias dolog haver!

Letojják a múltad, de esélyed 0.0 ha a jelenben egy pipogya, balféket látnak.

febr. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!