Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 éves férfiként ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 éves férfiként ott tartok, hogy még nem volt párkapcsolatom, mert eddig senki sem akart járni velem, akkor van rá esély, hogy 40 éves koromig valaki számára én leszek az "Igazi"?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 19:49
A kérdező szavazást indított:
Persze, összejöhet még a párkapcsolat, ne add fel!
Add fel, egy nőnek sem fogsz kelleni, felesleges tovább próbálkoznod.
27 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Piros pont: szűz már legalább nem vagyok.
2023. ápr. 13. 19:52
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlenül piros pont hogyha összefeküdtél egy prostival, az inkább fekete.


De kifejthetnéd bővebben, mi az hogy senki sem akart járni veled?


Mert ugye két tipus van, aki nagyon szép lányokra vágyik, vagy nem tudja hogy amit átlagosnak gondol az igen szép, és hát ezeknek hasonló elvárásuk van férfi felé.


A második tipus hogy abszolút senkinek sem kell, tehát mondjuk 100ból 100 elutasított külsötöl függetlenül.


Te melyik vagy?

2023. ápr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Prosti fekete pont.
2023. ápr. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "igazi". Ezt felejtsd el.

Kompromisszumok vannak és megegyező vagy egymáshoz nagyon közelítő igények.

Minél inkább hajlandó vagy a, másikhoz idomulni és akár az igényeidet is leadni, annál nagyobb az esélye, hogy találsz magad mellé valakit.

De illúzióid ne legyenek, a mai világ már nem a hosszú távú kapcsolatokról szól, főleg nem az életre szólókról. Ha eddig PRÓBÁLKOZTÁL, de nem igazán jött össze semmi akkor viszont annyira ne reménykedj. Próbálj stratégiát váltani, ha nem tudsz, mert mondjuk te tényleg csak hosszú távon tudsz gondolkodni kapcsolatok terén, akkor nagyon nagyon fel kell kötnöd a gatyádat, hogy sikerüljön bármi is. Bár én kétlem, hogy összejönne a dolog, ehhez óriási (kb a lottó 5-ös szintű) szerencse kellene.

2023. ápr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én például 30 felett voltam, szűz voltam amikor lett párom. Tehát egyáltalán nincsen veszve semmi.
2023. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!