Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégis többet érez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégis többet érez a barát barátnőm de akkor miért nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy éve megismerkedtem interneten egy nővel, de valahogy így nem akart többet így barátok maradtunk.

Pár hete mikor fent voltam nála így odabújt hozzám, azóta többször együtt voltunk bújúnk csókolom nyakát, izgatom a fülét stb. de hogy mondta hogy ő kapcsolatra nem áll kész és jó ezba barátság...így szexet nyilván nem akarok tőle pedig lehet lehetne, amúgy csók sem volt még


febr. 16. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szexet akar, kapcsolatot gondolom azért nem, mert nem ilyen párt képzel el, mint te vagy. (Nincs bennetek elég közös, uncsi vagy, csóró vagy, bunkó vagy, vagy akármi, gondolom ismered magatokat, mi lehet a baj.)
febr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert nem szerelmes beléd, csak dugna. Ne barátkozz vele tovább inkább, mert csak neked fog fájni.
febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Én tuti megraknám, mi baj lehet belőle? Védekezni ne felejts el.


Nekem kb. álmom egy ilyen nő, aki csak ennyit akar és semmi kötöttséggel nem jár.

febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akar ez tőled semmit… csak kihasználni
febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy utolsó és a másik nem az akkor szenvedsz mint a kutya hiába szexelsz vele akár még százszor is.
febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3-nak írtam.
febr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
5 - Nem kell beleszeretni, teljesen kontrollálható dolog ez.
febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Spoiler: Egyébként szexkapcsolatból simán lehet normális kapcsolat. A nő felfedezi benned azt, hogy jól tudod kezelni és beléd szeret. Elég gyakori az ilyen kapcsolatoknál ez a dolog.
febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, sokszor elmondtam haveroknak stb, hogy van az a pont, amikor a férfinek lépnie kell...vagy megreked, elsikkad a dolog.

Most őszintén, ha egy nővel összebújás van, nyakpuszi, stb, át barátság?.????

Dehogy!

Itt az van, hogy dugni akar, de direkt nem fogja mondani...

A kérdés ilyenkor,hogy te mit akarsz?

Ha dugni szeretnéd, itt az alkalom, egy ideig legalábbis...de akkor lépj tovább, és dugd meg.

Ha kmte csak kapcsolatban gondolkodász vele kapcsolatban, akkor van egy rossz hírem, nem sok esélye van. Dugtok néha, amíg képbe nem jön a nőnek az igazi és onnantól a neved senki....lekoptat, mert " veszélyes" leszel hirtelen.

Jól gondold át, de 90 százalékos biztonsággal ez így működik.... tapasztalatból mondom.

febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátoságot akar extrákkal.
febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!