Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan 20 év feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan 20 év feletti lány, aki olyannyira szűz, hogy mégcsak csókot sem kapott/adott soha?

Figyelt kérdés

febr. 24. 17:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Most is a modell alkat a menő többségben. Mármint a karcsú, de teltebb mellű formás nők.
febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
51: de anno inkább a sportmodell alkat volt... nagyon max. a nagyon vékony + gigászi mretű szilikonmellek, mint Pamela Anderson. A mostani szépségideálhoz jobban passzol az alkatom, mint az akkorihoz. Jó, van egy pici felesleg, de ahhoz járul egy szélesebb csípő, kerekebb fenék, nagyobb mell. Mostanság egyre inkább hallom az alkatomra, hogy nőies, formás... anno ugyanezekkel a paraméterekkel kövérnek voltam titulálva.
febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
52 akkor jó, én sajnos azt hittem, hogy még mindig az a típus a nagy nyerő. Híztam és már meg is szólnak...
febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most a nagy segg a menő, tehát alapvetően nem kövér (de akár még elhízott is lehet bőven) csajok, iszonyat nagy seggel és minél jobban kihangsúlyozva ezt. Illetve a kacsaszáj. Egészen durva, hogy abszolút hétköznapi, sima embereken is azt látom ,hogy megcsináltatott műszájuk van. Néha lehidalok, hogy sima, proli melósoknál is ezt látom.
febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:

En is majdnem egyidős vagyok veled, szóval tényleg lehet látni a változást. Én fiatalon nagyon vékony voltam. Meg 20as éveimben is azt hitték még kiskorú vagyok. De magas, meg nem voltam azert lapos. És akkoriban meg voltak veszve a hapsik, az idősebbek is. Én szégyelltem magam, zavart, pláne mikor apám korú vagy öregember is nézett, vagy oda szólt. Szerintem a férfiak többsége oda van a tini külsejű, vagy legyünk őszinték tinikért. Tavaly is nyáron többször láttam, hogy megfordulnak, ledermednek a kiscsajok után ezek az ocsmány férfiak. Én meg már levegő lettem ezeknek a szemében szerintem. Aminek persze örülök. Igaz, mindenkinek más ízlése van. Meg akikről beszéltem azok szerintem nem normálisak. De tény hogy rengetegen vannak. Én a túl vekonyság ideálját abnormálisnak tartom ezek miatt.

Amit írsz, hogy nagy segg, na igen az is divat. Meg a kacsaszáj, hát engem is elborzaszt. A pasiknak nem tudom mennyire jön be a guminő kategória.

Meg vannak a nagyon húsos nők, már tényleg jobban elfogadott. De mikor kommenteket néztem facebookon vagy instán akkor többségben még mindig a fogpiszkálókért vannak oda,ilyen modell alkat. Azért írtam először neked ezt.

De az lenne a legfontosabb hogy a nők maguknak tetszenek és természetesen a párjuknak. És elfogadni, hogy egy nő átlagban kerekedik, nőiesedik. De mondom én ezt, aki nem tud mag@val megbékélni, valószínű mert családon belül is mindig piszkáltak a kilókkal. Szóval mikor vékony voltam azt se szerettem, se most hogy teltebb.

Az viszont nagyon fontos és örülök neki, hogy te jól érzed magad a bőrödben,mert az nagyon kisugáznik. Biztos, hogy csinos voltál régen is csak ezek az ideálok torzitják a világot.

febr. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:

"De az lenne a legfontosabb hogy a nők maguknak tetszenek és természetesen a párjuknak."


És akinek senkije nincs az tetszen saját magának? Ha eddig is így volt, talán azért nincs senkije mert el van hizva!

febr. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Ha elvan hizva és akar majd tesz róla hogy lefogyjon. Ne csinálj már úgy mintha nem lenne egy duci nőnek se senkije. Hiszen mennyien házasok stb. Lehet valaki egy istennő akkor is kifoghat paraszt pasikat. Nem csak ezen múlik. És igen, elsősorban önmagunkat kell elfogadni. Nehogy már azért lépjen ki egy nő az utcára hogy megfeleljen mindenféle jött ment idegen pasinak.
febr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
44%
Azt azért elárulom, hogy a felfújt picsaszáj nem nekünk férfiaknak tetszik, hanem nektek. :D
febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Igen, én egy ilyen (26 éves) nő vagyok. Csak annak adom magam (bármilyen tekintetben), aki ugyanígy tartogatja magát és szimpatizálunk/megkedveljük egymást.
márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

"szimpatizálunk/megkedveljük egymást"


Azért szerintem ez mindenkinél a minimum még egy alkalmihoz is.


Nálad valószínűleg más dolog van.

márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!