Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek egy visszahúzódó lúzer szűz fiúval?

Figyelt kérdés

#Shshdhdj
jan. 16. 17:24
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Külsőre teljesen rendben vagyok, minimum átlagos kinézetem van
jan. 16. 17:25
 2/38 anonim ***** válasza:
64%
Te össze jönnél egy lúzer lánnyal?
jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy valaki visszahúzódó még nem lúzer.
jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

"Te össze jönnél egy lúzer lánnyal?

"

simán!! minden vágyam

jan. 16. 18:07
 5/38 A kérdező kommentje:
a "menő" ribantsz csajoktól hányingerem van
jan. 16. 18:08
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig nem jöhetnek szóba a cigis, ivós, tetkós, piercinges, festett hajú és nem szűz lányok?
jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
nem
jan. 16. 18:43
 8/38 anonim ***** válasza:
80%
#9 Miért?
jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
84%

Haver, nagyon nem jó a hozzáállásod a dolgokhoz.


Magadat lúzer, szűz fiúnak írod le, akkor egy hozzád hasonló lúzer, szűz lánnyal tudnál együtt lenni, illetve mégsem, mert azok sem képesek normális kapcsolat kialakítására, így passz.


Ha szűz is vagy meg visszahúzódó (alias lúzer a te szinonimaddal), akkor is tudnál kompenzálni vagy külsővel, vagy ne adj isten, intelligenciával.Több kérdést láttam tőled, mi itt nyomjuk mit lehetne tenni, de még az alapvető problémát sem ismered és fogadod el magaddal kapcsolatban.Ez nem a túl magas intelligenciára utal.Ergo ez már egy rossz pont.Nyilvan nem vonzó a normális nők szemében a felfogásod, az életviteled , és a viselkedésed.Ha nőt akarsz, akkor próbálj meg ezeken a tulajdonságaidon változtatni, ha makacsul ellenállsz, akkor nem lesz és kész.Amúgy hidd el, csodákat tud művelni,ha elkezdesz egészséges emberi módon viselkedni, és a kommunikációs szótáradból is torlod ezt a béna, lúzer vagyok felfogást.


Tipp (elég klisék): Edzés, higiénia, barátok (kommunikációfejlesztés), érdeklődési körök kialakítása (kompatibilitás javítása, több esetleges beszédtéma).


""a "menő" ribantsz csajoktól hányingerem van"" Mivel én is átmentem ezen, az összes lány, akinek van egy erőteljes önbizalma, baráti köre és nem akar egy depressziós luzerrel kezdeni bármit is, már menő rib**nc csaj lesz a szemedben.

Ez nem igaz, jó persze van jó pár ilyen is, de a nők durván nagy többsége nem ez a kategória.Nyilvan tudni kell egy stílust megütni velük, hogy nyissanak is idővel feléd.

jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Ne etessétek a trollt!
jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!