Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme olyannal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme olyannal ismerkedni, aki máshol képzeli a jövőjét?

Figyelt kérdés

Ismerkedsz valakivel, megvan a szimpátia, jól érzitek magatokat. Közben kiderül, hogy a suli után ő más városban akar lakni, mert utálja ezt a helyet, vagy Külföld a cél, mert gyűlöli ezt az országot. Téged pedig idekötnek a rokonok, a munkád, meg amúgy sem akarsz elköltözni.


Folytatnátok az ismerkedést, kapcsolatot, azt majd lesz ami lesz az egyetem után, vagy nem?



febr. 25. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Sosem tudhatod mit hoz a jövő, ismerd meg akit szeretnél :)
febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha drasztikusan eltér a kitűzött célt akkor szerintem nem érdemes, de attól még, hogy a rokonaid ott vannak helyben vagy a munkád az még szerintem változhat és alakulhat máshogyan..


De például, ha ő mindenképpen más Országba akar élni és te meg semmiképpen nem, akkor szerintem ott már felesleges rabolni egymás idejét.

febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez az ország ki fog ürülni, mert nem lehet megélni. A költözésen érdemes mielőbb elgondolkodni. Lassan lúzerség itt maradni, ha normális, átlagos életet akarsz és nem érdekel az agymosás, meg az örökös rohangálás a megélhetés után. 1 millióan léptek le 10 év alatt, esélyes, hogy ugyanennyien el fognak menni a következő 10 évben. A kormányzás elbírja a korrupciót, a pedofiliát, ellenzék nincs, érdekképviselet nincs. Az árak az alapvető cikkeknél duplájára nőttek, a fizetések elértéktelenedtek. A lakásárak az egekben. Szerintem idén elérjük, hogy az Eu legalacsonyabb fizetéséért fogunk dolgozni. A remény veszett el az elmúlt években.
febr. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen,folytasd,lesz,ami lesz.
febr. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Hármassal egyetértek, nem értrm a lepontozást. Aki milliót keres, az nem lép le, elvan. De az átlag...

Rohad az ország, menni kell innen elfele, tényleg hülye aki ezt elviseli itt.

febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor tolj már egy zoldet. Igaz h nem pont a temahoz kapcsolodott a hozzaszolas de igencsak ertheto, hogy valaki a tavozason gondolkodik. 0 kilatas es nulla remeny van jelenleg.
febr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Jól van na. Toltam.😃
febr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem béna a nyelvtudásom, ugyanakkor jó vagyok abban, amit csinálok, így itthon jól elvagyok... ezért sem látom értelmét kimennem.
febr. 25. 08:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapkérdés. HA nem akarsz ott élni, ahol a másik, akkor nagyon nehéz a közös élet. Sokan élnek külön, van aki jól megvan így, de ha közös életben gondolkodtok, akkor érdemes egy helyen lenni.
febr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyet még az elején be kell fejezni, akkor nem sérül senki. Ha az egyik fel házasodni akar, a másik nem, vagy családot akar, a másik nem, külföldön lakni, a másik nem…vannak ilyen sarkalatos pontok. Ha ezek nem stimmelnek, semmire értelme benne maradni, mert lehet x évig jó lesz a kapcsolat, de egyszer eljön a pont, amikor dönteni kell a mérleg két serpenyoje kozott és akkor vagy az egyik feladja a vagyait vagy szakítanak. Nincs jó megoldás. Ezért nem zavar az ilyenbe már az elején belemenni.
febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!