Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek egyetlen esélye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek egyetlen esélye az önbizalomhiányos, depressziós, párkapcsolat függő nők?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki 37 éves koráig szűz volt és akkor jött Fruzsi neki aki egy depressziós, önbizalomhiányos párkapcsolat függő nő viszont vékony csinos nő aránylag... azóta 4 éve együtt van haverommal ez a nő
febr. 27. 08:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
6. Na ezt én is kétlem! 😁
febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

"Attól lesz valaki incel, hogy 37 éves koráig szűz? Nem! Azért incel valaki, mert egyáltalán nincs esélye. Hahó, benne is van a szóban…"


Amúgy ez felveti a kérdést hogy akkor végül is ki az incel, ki az akinek "nincs esélye"? Ugye az a jelentése hogy önkéntelenül cölibátusban van, amit itt a blackpillesek úgy fordítanak le hogy nincs esélye nőnél vagy nincs esélye "csinosvékony, jobb fajta" nőnél.


De egy ilyen sztori után felmerül hogy mikor mondhatod azt hogy nincs esélyed és te incel vagy, feladod stb. Ez az ember 37 éves koráig volt szűz, kb a teljes fiatal felnőtt korában és most mégis van párja, akire még ezek szerint azt se mondhatják az incelek hogy "nem csinosvékony nő".


Ehhez képest itt rendszeresek az olyan kérdések hogy feladták mert egy éve nem szexeltek, mert 1 év alatt mindenki visszautasította őket stb. De hány nőnél próbálkoztak? 5-nél, 10nél, 100nál, 500nál? Hol próbálkoztak, utcán, ismerősi körben, egyetemen? Ha volt 50 bukta és te azt mondod nincs esély és feladod, ezt mire alapozod hogy ha valaki 37 évesen jött össze a baratnojevel?


Most akkor kit lehet incelnek tekinteni hogyan értelmezi ezt a blackpill tudományotok fiúk?

febr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Neeem, minden férfi álma az akaratos, öntörvényű, makacs, nősoviniszta, agresszív, karrierista, nagypofájú nő....

Akinek meg ez nem jön be, az itt automatice incel.

Akinek meg a fenti jön csak be, az azért?

Komoly logika....

febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az "incel" egy állapot. Egy jelenlegi állapot. Bárki lehet incel, maximum nem így nevezi magát. NEM csak az az incel akinek abszolút nincs esélye vagy soha nem is volt, esetleg feladta. Aki feladta az pont hogy nem incel, mivel az incelséghez három kritériumnak kell teljesülnie:

1. akarj szexelni, akarj barátnőt, vagy alkalmi partnert

2. tegyél is érte

3. ettől függetlenül mégsem jutsz egyikhez sem.


Aki feladta az nem tesz a dologért, ettől fogva NEM önkéntelenül hanem szándékosan van cölibátusban.

Aki nem akar szexelni, az szintén önként van colibátusban.


Nyilván azért hosszabb idő távban kell nézni a dolgot, mert az, hogy "éppen most hú de szecelhetnékje van valakinek" és pont nem talál ehhez azonnal partnert, még nem jelneti, hogy incel lesz. De ha hónapok, évek óta próbálkozik valaki, tesz a dologért és mégsem tud összehozni semmit, akkor már az lesz.


"Ehhez képest itt rendszeresek az olyan kérdések hogy feladták mert egy éve nem szexeltek, mert 1 év alatt mindenki visszautasította őket stb. De hány nőnél próbálkoztak? 5-nél, 10nél, 100nál, 500nál? Hol próbálkoztak, utcán, ismerősi körben, egyetemen? Ha volt 50 bukta és te azt mondod nincs esély és feladod, ezt mire alapozod hogy ha valaki 37 évesen jött össze a baratnojevel?"


Ez megint csak nem erről szól. A legtöbb ember nem azért adja fel mert 1 éve nem szexel...

Nekem konkrétan több éve nincs semmilyen, mármint abszolút semmilyen közöm nőkhöz. Nem beszélgettem ismerkedési szándékkal egyel sem, és egy sem mutatott irántam még minimális érdeklődést sem ÉVEK ÓTA. TUdom, hogy ez sokaknak hihetetlen, meg azt hiszik, biztos csak a 4 fal között vagyok egész nap, de ez nem igaz. Egyszerűen láthatatlan, érdektelen vagyok minden nő számára. Erről rohadtul nem tehetek.

Próbálkozni is csak az tud, akinek legalább lehetősége van rá, aki legalább minimálisan jeleket kap arra, hogy van esélye.

Én kihez menjek oda? Egyrészt nincs a környezetemben senki akinél lehetne próbálkozni, nyilván az utcán random nőkhöz nem fogok odamenni, mert ez szimplán zaklatás, másrészt ha olyan közegbe is megyek, teljes mértékben ignorálnak, keresztül néznek rajtam.

A legtöbb "incel" is így van ezzel. Én pontosan emiatt feladtam, már nem foglalkozom a dologgal... Ja és nem vagyok kövér, egy kicsit sem, még mielőtt megjönnek a megmondó emberek. Ahogy társaságba is eljárok, van sok haverom, minden hétvégén van közös program stb. De a nőket ettől még nem érdeklem. SŐt! Még saját lakásom, nyaralóm is van, meg elég sok félretett pénzem is, mielőtt ez is szóba kerülne...

febr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

"Egyszerűen láthatatlan, érdektelen vagyok minden nő számára."

Igazából ezekre a kijelentésekre gondoltam, hogy azért ezeket bátor így előre leszögezni minden nőre, pedig én aztán egyáltalán nem vagyok egy optimista típus.


De mindegy a te élményeid, én nem akarom a tapasztalataid validságát megkérdőjelezni. Még nem is érek rá az esszéírásra.

febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

14: miért nem lehet utcán kezdeményezni? Lehet, hogy egyik nő elhajt, de a másik meg elmegy veled randira!

En is hiányolom azokat az időket, amikor utcán meg bárhol megszólítottak férfiak. Ha mást nem, max. beszélgettünk. De ez 20-25 éve simán ment. Most már sajna jóval ritkább...

febr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
42%
Legalább azokhoz menj oda, akik felveszik veled a szemkontaktust meg barátságosnak tűnnek!
febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
44%

17-es: nincs ilyen.

16-os: "Lehet, hogy egyik nő elhajt, de a másik meg elmegy veled randira!"

Te tényleg ilyen naiv vagy? Vagy hülye? Amikor konkrétan senki nem ad semmilyen jelet, még a szemkontaktust sem veszi fel egyik sem, akkor majd pont lesz olyan aki randira megy velem. Szemkontaktnál is 90% úgy néz rám, hogy igazából nem is rám néz, ilyen teljesen üveges, érzelemmentes szemekkel, a maradék 10%-nál meg a tömény undor és megvetés jön számomra a tekintetükből.

Az utcai random leszólítgatás még egy extrém jó külsejű srác esetében is nagyon lutri és necces és jó eséllyel sikertelen.

Nem akarom megkockáztatni, hogy jobb esetben csak elküldejenk a pitsába, rosszabb esetben mondjuk meglincseljen a tömeg, mert "zaklatom" a nőket vagy megverjen a kanja esetleg rendőrt hívjon rám a csaj.


15-ös: "Igazából ezekre a kijelentésekre gondoltam, hogy azért ezeket bátor így előre leszögezni minden nőre, pedig én aztán egyáltalán nem vagyok egy optimista típus."


Ez a tapasztalat sajnos. Szökőévente egy-két alkalom volt, hogy volt lehetőségem próbálkozni, egyikből sem lett igazából semmi...


A legjobban a helyzetemet az alábbi szituáció írja le talán:

tegyük fel hárman haverokkal ülünk egy kocsmában, szórakozóhelyen, beszélgetünk, iszogatunk. Tehát nem kirekesztve magányosan vagyok. Ez fontos.

Belép a helyre 3-4 csaj, az egyikkel az egyik haverom ismerősök és ezért a csaj banda odajön hozzánk. Nyilván mindenki bemutatkozik mindenkinek, köszönnek.

Nekem nem. Engem ignorál az összes kivétel nélkül, pedig mint írtam én is a társaság aktív része voltam egészen addig amíg a nők meg nem jelentek. Ettől fogva én le vagyok szarva kvázi mindenki által.

És ez nem egyedi eset, milliószor megtörtént már. Legtöbbször rám sem néznek, olyan szinten érdektelen és észrevehetetlen vagyok a nőknek. Mindig is nagyon furcsálltam a dolgot, de már megszoktam igazából.

febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy reagáltál a válaszaimra, meg leghülyéztél már értem, miért nem jön össze neked az ismerkedés. A kisugárzásod is szörnyű lehet...az írásodból is dől a negativitás. Még olvasni is kiábrándító...

Engem már hívtak el utcán randizni sokszor és szinte mindegyikkel elmentem, mert értékeltem a kezdeményezést. Akivel nem, azzal is csak azért szakadtunk el, mert sietnem kellett munkába egy másik eszközre szállva. Sem én nem voltam bunkó, sem ők sosem.

febr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!