Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy nő "szed fel" egy félénk, nem túl szép férfit?

Figyelt kérdés

Már 11 éves korom óta érdekelt az ellenkező nem, most 22 vagyok, de a legtöbb amire jutottam az barátság, csak ilyen jelleggel öleltem meg lányokat/nőket. Igaz, párszor a kötelező középiskolai néptánc órákon megfogtam a lány kezét akibe szerelmes voltam. Meg a másodunokatestvéremmel keringőztem, de az nagyon nem ugyanaz.


Láttam már hetedik osztálytól kezdve hogy a fiúk szórakoznak a lányokkal és fordítva. Csókolóznak. Fogják egymás kezét. Én sosem tapasztalhattam ezt meg, mert túl félénk vagyok. Nincsen önbizalmam. Bármit is teszek, egész egyszerűen nincs. Hiába fejezem be lassan az egyetemet, hiába van mellette munkám, hiába van egy kis szociális életem, hiába érem el a kitűzött céljaimat, egész egyszerűen semmi sikerélményem nincsen. Úgy érzem nem vagyok elég, mások jobbak nálam. Alsóbbrendűnek gondolom magam a többi embernél. Semmi magabiztosság nincs bennem.


A nők pedig ehhez vonzódnak, ez biológiailag be van kódolva, nem lehet ezzel mit tenni. Az erős túléli, a hozzám hasonló gyenge meghal. Ha nem alakított volna ki az ember a civilizációt és állatok módjára élnénk, már rég halott lennék.


Most pedig, térjünk a lényegre. Nem sok esélyt látok rá, hisz eddig senki nem mutatott érdeklődést irántam, de létezik olyan hogy a rengeteg hibám ellenére lesz nő aki elfogad és szeret. Vágyom a szeretetre. Vágyom az intimitásra, mind romantikus, mind szexuális módon. Szeretném ha szeretnének. De sajnos ez nem ilyen egyszerű. Tudom hogy nekem kell lépnem. Tudom hogy a férfinak kell kezdeményezni. De egész egyszerűen nem megy. Nem érzem magam méltónak rá. Ha fel is hoznám egy közelebbi ismerősnek aki iránt esetleg ilyen jelleggel érdeklődöm, az egészet úgy élném meg mint valami zaklatás, mert egy hozzám hasonló ugye taszító. Semmi vonzó nincs bennem. Egy nagyob minimálisan talán intelligensebb vagyok az átlagnál, de ezt is csak azért merem leírni, mert több tucat ember mondta. Én magam képtelen vagyok ezt elismerni, az egész olyan érzés mintha nárcisztikus lennék. Habár ez az intelligencia is inkább lexikális tudás, azzal meg nem sokra megy az ember ha nem tud normálisan kommunikálni.


De sajnos gyerekkorom óta ilyen vagyok, azt sem tudom hogyan kell változni. Nem tudom hogyan kell kezdeményezni, és hogy a hozzám hasonlóaknak szabad-e egyáltalán. Nem akarom megsérteni a nőket, hogy képes vagyok egyáltalán csak reménykedni is abban hogy leállna egy hozzám hasonlóval.


Tudom, most le leszek emiatt incelezve, de úgy érzem a nőknek könnyebb. Ha egy nő erős jellem, van önbizalma, az vonzó a férfiak számára. Ha egy nő félénk, aranyos, az szintén vonzó tud lenni. Ha egy férfi magabiztos, az vonzó. De ha egy férfi félénk és érzékeny, az már szabályosan undorító, nem is lehet nevezni férfinak.



jan. 10. 06:18
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
78%

A, a nőknek is ugyanolyan nehéz.

B, nem, nem fognak felszedni. Az esélyed a lottóötösre is nagyobb.

jan. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Létezik igen, én vagyok az élő példa. Nem tudom, mit láttam meg ennyire a gyerekben, de nagyon fel akartam szedni. Ő meg félénk volt, és a nem túl szép az enyhe kifejezés volt, bár a legnagyobb baj vele a túlsúlya volt, arcra nem volt olyan csúnya. Osztálytársak voltunk, jóban voltunk. Fél évig folyamatosan kerestem a társaságát, hozzáértem, flörtölni próbáltam vele, suli után is beszéltünk sokat. Ő meg teljesen azt mutatta, hogy nem jövök be neki, csak néha voltak gyanús jelek, hogy mégis. Már épp le akartam tenni róla, amikor felbátorodott és elhívott találkozni. De akkor is én csókoltam meg és én hoztam fel hogy járjunk. Kemény menet volt :D
jan. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarlak bántani, de engem nőként kirázott a hideg. Senki nem akar együtt lenni olyannal, aki ilyen mértékben sajnálja magát és önbizalomhiányos. Nem te vagy taszító, hanem a gondolkodásmódod. Nem tudom miért érzed magad ennyire értéktelennek, el kéne kezdened dolgozni az önbecsüléseden, mert amíg ennyire semmibe nézed magad képtelen leszel normális párkapcsolat kialakítására. Lehet felszed majd valami nő, aki visszaél ezzel a nulla önbecsüléseddel és még jobban padlóra küld, de azt nem kívánod magadnak. Ez amit leírsz NEM érzékenység, hanem az önbecsülés teljes hiánya. Ez nem érték, hanem egy komoly hiátus, személyiségtorzulás. Attól, hogy valaki félénk és aranyos még lehet önbecsülése, ne keverd össze ezeket a dolgokat. Más felnőtt embernek egy párkapcsolatban nem az a feladata, hogy a másikat gyógyítgassa meg terapeutát játsszon... nagyon rosszul gondolkodsz.
jan. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"el kéne kezdened dolgozni az önbecsüléseden"


Jó, de mégis hogyan ha nem örülök egyetlen sikernek, elért célnak sem?

jan. 10. 07:45
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem örülsz? Mire vagy büszke az eletedben? Milyen számodra jelentős célokat, mérföldköveket értél el? Mi az, amire nem gondoltad, hogy képes leszel és mégis megcsináltad?
jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Sőt, te is hiába próbálkozol: ha nem nézel ki jól, egy nőnek sem fogsz soha kelleni.
jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, az incel bekezdésed nélkül szimpibb lennél. Elindultál az úton, ahol mindenért a nő hibás, miközben semminek nem tudsz örülni.
jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%

A kérdésedre válaszolva: igen, létezik, én is csináltam ilyet.

De! A 3-as válaszolónak igazat adva, nem biztos, hogy olyan lány talál meg, aki ezzel nem él vissza. Sajnos változnod kell.

Tudom, hogy most rosszul esik, de hidd el, hasznos tanács: menj el pszichiáterhez, nem azért, mert gyogyós vagy, vagy valami mentális problémád, van, hanem azért, mert ő el tud irányítani valamilyen csoportba, ahol nagyon sokat fejlődhetsz társasági téren.

Nem tudom, melyik településen élsz, de nagyobb városokban vannak pszichodráma csoportok.

Lehet, hogy önállóan kell megkeresned, mert a pszichiáter nem biztos, hogy kapcsolatban áll ilyen csoportokkal (ismerve a nagyszerű magyar egészségügyi ellátást), de indulj el! Ha egyetemista vagy, ahogy írtad, akkor biztosan találsz a környezetedben.

jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%

Az a bibi az egészben, hogy hiába szed fel téged egy nő és szeretne te akkor se hinnéd el mélyen legbelül, hogy szeretne. És kiszeretne belőled, mert egyáltalán nem bíznál benne és a szerelmében irántad!

Nemhiába mondják, hogy szeresd, becsüld meg önmagad, mert más nem szerethet, becsülhet meg téged saját magad helyett!


Pszichológushoz kéne fordulnod, hogy tanácsot adjon, leássatok jó mélyre mi az oka annak, hogy ilyen szinten nincs önbizalmad.


Mégcsak 22 éves vagy még nyugodtan változhatsz pozitív irányba. Viszont minél tovább maradsz ebben az állapotban annál inkább nehezebb lesz kikeveredni belőle ha egyáltalán lehet.


Mindenkiben van kisebbségi komplexus csak valakiben csekély mértékben míg nálad teljesen átvette az uralmat fölötted.


Amúgy egyáltalán nem könnyebb a nőknek, mindkettő nemnek nehéz, annyi a különbség maximum, hogy más téren!

jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Én is a stréberekre bukom, szóval igen. Van rá esély.



Csak magad kell fejleszd, főleg az önbizalmadat, hogy ne mard el magad mellől a nőt. :)

jan. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!