Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehéz manapság megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehéz manapság megtalálni az igazit 20-30 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés

Ha nehéz akkor miért nehéz akár társkeresőn, akár élőben?


Mire van igénye a nőknek és mire a férfiaknak?

(gondolok itt a feltöltött ajkakon keresztül a tetováláson át a külföldre utazgatásig bármire)



febr. 27. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

29 éves vagyok, hamarosan 30. Nekem az a tapasztalatom, hogy pont abba a korban vagyok, ahol a huszonéves csajokhoz túl idős vagyok, a 30-asokhoz túl fiatal. 😅

Akikkel eddig találkoztam, huszonévesekhez képest túl komoly vagyok, ők még lazára vennék, buli buli hátán. 30 és afelett meg gyerekben gondolkodnak, házasságban, meg az exeiket siratják.


Valahogy szerencsétlenül keresgélek 😅

Addig is eljárok ide-oda programokra, lakást újítom fel apránként, tanulok, fejlesztem magam, edzek ... mi mást tehetnék. Eret nem fogok vágni.

febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Társkeresőn leginkább csak olyan lányokkal tudok eljutni randiig, akik külső miatt max szexre kellenek. Szóval hihetetlen nehéz.

Élőben meg nincs kiterjedt szociális hálóm, és nincs olyan hobbim sem ami mentén megismerhetnék új embereket, úgyhogy az meg azért off

23F

febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
A kornyezetemben azt latom, hogy azoknak nincs kapcsolata hosszabb ideig, akik el vannak amugy cseszve. A hol vannak a normalis ferfiak/nok kerdes is toluk hallani. Igen beajanlhatnam a az ismerosom a kolleganomnek, de nem lenne megoldas szamukra, mindketto el van akadva az eleteben, es ez nem anyagiakra ertendo, jol keresnek.
febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

Komolytalanok a mai fiatalok. Úgy lányok mint fiúk. Lányoknál túl magas az elvárás, buli, pénz szórás, gondtalan élet.

Fiúk meg ezt nem akarják finanszírozni, érthető. Jön egy másik pasi a nő életébe és a béke fektetett idő és pénz ablakon kidobott. Gyerekről hallani sem akarnak, csak az anyagi.

febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. Kb. jól foglalták össze előttem szólók, nem nagyon tudok mit hozzátenni, csak támogatni ezeket a hasznos kommenteket.
febr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Ugy konnyebb,ha az illeto tudja,milyen szemelyisegu part akar es meg jo emberismero is hozza: a vonzalom meg vagy megvan vagy nincs.

Mindenkinek megvannak az egyeni igenyei.

febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Mert egyik sem tervez komolyan élni szeretne főleg ilyen bizonytalan kiszámíthatatlan világban...
febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
1 én nem kérdőjelezem meg az igényeid, de valahol a férfiaknak is el kéne fogadni hogy 25 felett egy nő 5 éves tervében többnyire szerepel a gyerek is mert el akarunk köteleződni. De az jogos, ha azt látod, neked ez nem menne es nem húzod az idejüket. Sajnos én most egy olyan kapcsolatban vagyok 28 évesen ahol a párom fél év után közölte velem, hogy 2-3év alatt nem lehet eldönteni egy házasodási szándékot... én meg csak kamillázom, mi legyen, mert ennyi idősen én már olyan pasit akarok, akinek tudok annyira jó lenni, hogy 2-3 év alatt megkérhessék a kezem, mert ha nem működik, akkor mire várjak? De ő is huszonéves, persze hogy ráérne mindenre még, csak én nem akarom egy férfi biológiai órájához igazítani a sajátom, ami ketyeg és ezzel együtt a türelmem fogy.
febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
8-as A korodnak megfelelő a gondolkodásod, csak sajnos a párodról ezt nem lehet elmondani. Nem is igazán értem, hogy akik ilyen fontos kérdésekben nem tudnak közös nevezőre jutni, azok mit akarnak egymástól voltaképpen.
febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

8-as, érthető. Nyitott vagyok családra, meg házasságra, de nem úgy, hogy akivel megismerkedek, kapásból rádobja az asztalra a papírokat. (túlzok)

És leginkább ez riaszt el (meg lehet a többi férfi társamat is), hogy ismerkednék, párkapcsolat 2-3 évig, és ha minden jól megy, összepasszolunk, akkor jöhet az eljegyzés, és így tovább. Érthető, ha egy nőnek ez a biológiai órájába nem fér bele, de szépen kiépített alapokra mernék csak családot ráemelni, amihez meg idő kell, pár év párkapcsolat.

Akiket említettem, hogy már kapásból ebben gondolkodnak, ott az az érzésem támad, hogy már most magas az elvárás, már most ugorjak bele a családalapításba, miközben még nem is épült fel a kapcsolat, nem is ismerem a másikat, azt se tudom, hogy menne-e nekem vele vagy sem.

Mintha az lenne, hogy azért jegyezzem el a másikat, mert ő eltervezte, és nem pedig azért, mert nekem az belülről jön a párkapcsolatot követően, mert hogy annyira jó vele, hogy eljegyezzem.

febr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!