Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen nehéz manapság megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nehéz manapság megtalálni az igazit 20-30 év közötti korosztályban?

Figyelt kérdés

Ha nehéz akkor miért nehéz akár társkeresőn, akár élőben?


Mire van igénye a nőknek és mire a férfiaknak?

(gondolok itt a feltöltött ajkakon keresztül a tetováláson át a külföldre utazgatásig bármire)



febr. 27. 18:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
10 akkor félreértettem a szándékod, természetesen az nem fér bele, aki azonnal kérdés nélkül házasságot meg gyereket emleget. Az azonban tenyleg nem válasz, nem terv, hanem gyerekes gondolkodás, hogy "ráérek". Jó, de akkor szakítani fogok valószínű, mert nem passzolnak a terveink. Csak mi értelme volt fél évig húzni hogy ezt mondja? De tudom, erre valoszínű az a válasz, hogy egy elköteleződési szándék nélküli kapcsolatban is több minden van, mint a semmi. XD Az összeköltözés sem merült fel, mint opció. Szóval ez tényleg ilyen időpocsékoló kapcsolat úgy vélem.
febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

11, az is lehet, hogy komolyan gondolta, csak még nagy felelősségnek tartja a dolgot, amibe bele kell nőnie, amihez meg több idő kell neki.

Viszont neked az meg kiesik az idődből, ütemtervből. Szóval ne úgy fogd fel, hogy csak el akarta baszni szándékosan az idődet. Terveitek nem egyeznek. Ezzel nincs gond. Most még bölcsen és higgadtan sérelmek nélkül tudtok továbbállni. Ő lehet pont utánad egy 5 éves kapcsolatban érzi majd magát késznek. Te addigra meg már gyűrűvel az ujjadon ringatsz egy csöppséget 😉

febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem, persze ezt nem úgy fogom fel, de mivel nem is làtom rajta sem a lelkesedést, sem a szerelmet, nem is nagyon gondolom, hogy komolyat tervezett volna velem. Ha azonnal megtalálnám azt az embert, akkor még látnám is rá az esélyt. :D A férfiakat frusztrálja, hogy 3 diplomám van, mert beszélgetéskor már alapból sem a csevegést szoktam preferálni, sokkal inkább azt, hogy mennyire művelt, tájékozott az illető, érdekli-e a világ. Sokat gondolkodtam azon hogy lehet kicsit autista vagyok, mert a világnézete az illetőnek jobban érdekel elsőre mint az élete és hogy mit szeretne kezdeni magával, én erre inkább 2., 3. Randin vagyok kíváncsi amikor már azt èrzem van mi alapján kapcsolódnunk. :D
febr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
13. Kár, hogy kevés ilyen nő van, mint amit írsz magadról. Értelmes emberként miért vagy olyan férfival, aki nem szerelmes beléd?
febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
13-as. Az se tuti, ha kihagyod a felesleges koroket a beszelgetesbol, es egybol a lenyegre tersz, mert ezzel a masikra is sulyt helyezel, hogy tobbet mutasson meg magabol, a vilaglatasabol, mint amennyit feltetlenul szeretne. Nem azert, mert rejtegeti, de a randis korszak eleje pont a masik hayaraibak a finom megismereserol szol, a kozos keretek felallitasarol, amiben biztonsagosan mozoghattok. Ha ez kimarad, akkor megno az eselye egy felresikerult poennak, vagy olyanok is elojonnek, hogy egy viccet magyarazni kell, mert neked meg nincs meg hozza a kontextus. Ebbol lesz az uncsi, meg furcsa randi, amin a masik egyfolytaban somolygott, te meg nem kaptad el a fonalat. Raadasul bennem ez az ugorjuk at az elso koroket viselkedes egy iranyito, a masik erzeseit, gondolatait nem figyelo no kepet vetiti elem, az pedig nalam fontos kriterium. Vegulis te tudod, te randid, de en azert jobban figyelnek arra, hogy betartsam a "tancrendet".
febr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem ugyanolyan nehezen jött össze 20-30 között mint 30-40 között.


Odáig eljutni, hogy egyáltalán legyen 2. randi vagy találkozás addig ugyanolyan nehéz volt minden évben.

febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem "az igazit" kell keresni, hanem olyan embert, akivel jólesik együtt eltölteni az időt, és abba aztán akár beleférhet egy elkötelezett kapcsolat és pár gyerek is.
febr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
38%

Le leszek pontozva, de 24 éves férfiként megosztom a véleményemet én is. Nekem egy szűz nő kéne amiről ebben a korosztályban lekéstem. Persze van még rá esély, nem lenne a világ vége ha 3-4 évvel fiatalabb lenne nálam, de a lányok többsége már 16 évesen nem érintetlen. Nekem van egzisztenciám, önálló vagyok, nőzni is tudnék, ha nem lenne ilyen elvárásom, nem egy ragyás képű csóró lúzer vagyok.


Én már elfogadtam, hogy egyedül fogok meghalni. Ha találnék is olyan nőt amilyet akarok, akkor meg a párkapcsolati dinamika egyenlőtlen lenne, hisz egy nő mindig tud miből válogatni. Ha nem tetszik egy nőnek valami, akkor szakít, és majd összejön valaki mással, amikor akar. Férfiként azért ez nem így megy, ami nem baj, megértem, hogy így működik a világ, de nekem megöli minden társkeresési motivációmat ez. Nem akarok úgy kapcsolatban lenni, hogy mindig én leszek az eldobható fél, mert a nőknek természetből adódóan maguktól kínálkoznak a lehetőségek.

febr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Más világ van
márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!