Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22L és 35F szerintetek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22L és 35F szerintetek nagy korkülönbség párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus egy srác akit megismertem, de kicsit zavar, hogy ennyi idős :/

Szerintetek ez mennyire gáz, vagy belefér még?



febr. 27. 21:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
44%
Ha kettőtöket nem zavarja, akkor nem nagy. Ne érdekeljen mások véleménye.
febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
53%
Köztünk párommal 12 év van és 16 éve együtt vagyunk. Nálunk működik. A velem egykorú pasi már rég lelépett volna.
febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
De mit érdekel, hogy én gáznak gondolom? Nem is ismersz. Mi tart vissza? Szerintem a srác biztosan belemegy, amennyiben bejössz neki. Nyilván fel lehetne millió okot sorolni miért ne működhetne így egy párkapcsolat, de ha egyszer odavagy valakiért, akkor miért nem próbálod meg inkább? Mitől lesz neked jobb, ha valami random ember lebeszél erről? Én úgy gondolom semmi értelme lebeszélni ilyesmiről másokat, neked kell meghozni a döntést, hogy elengeded a dolgot-e vagy nem.
febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
62%

Ha zavar téged akkor nincs értelme folytatni az ismerkedést.


(35-22= 13.


Ez azért sok.)

febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
37%
🥱🥱🥱
febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem sok, de ti tudjátok.
febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
87%
Igen, sok, ha úgy érzed, objektíven sok.
febr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
67%
Szia, 23 évesen egy 36 éves pasival jöttem össze, 1,5 évig tartott a kapcsolatunk. Nyilván sokmindentől függ, de nálunk előjött olyan probléma, hogy én még akkor nem igazán éltem ki magam bulizás szempontjából, ő meg már igen. Ez simán koncertek, fesztiválok lettek volna, de ő meg azt mondta ezekből már nem nagyon kér, próbálkozott pedig.
febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Az a baj, nagyon válogatós vagyok férfiak terén, kb lehetetlen hogy valaki megfeleljen nekem, és félek, hogy ha őt egy ilyen apróság miatt elutasítom, kb sose találok mást

A másik, hogy én nagyon szeretnék már házasságot, gyereket, és a 30 alatti férfiak nagy része nem nagyon vágyik sajnos ilyesmire

febr. 27. 22:15
 10/39 A kérdező kommentje:
#8 Én ezeken már túl vagyok, bár azonos a zenei ízlésünk és koncertekre ő is szeret járni, úgyhogy nem hinném, hogy ez baj lenne
febr. 27. 22:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!