Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22L és 35F szerintetek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22L és 35F szerintetek nagy korkülönbség párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus egy srác akit megismertem, de kicsit zavar, hogy ennyi idős :/

Szerintetek ez mennyire gáz, vagy belefér még?



febr. 27. 21:19
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom ahogy te, ezt ne szalaszd el egy ilyen apróság miatt hogy idősebb az optimumnál. Pláne hogy gyereket is akarsz meg minden
febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
#13 Mert mi vár rám? Meg szerinted azon kívül hogy közösek a céljaink a jövőre nézve es az érdeklődési köreink, meg passzol a személyiségünk, mi kell még ahhoz, hogy működjön?
febr. 28. 14:21
 33/39 anonim ***** válasza:
#32 akkor meg mi a francnak tettél fel kérdést?????????
febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

A korkülönbségre értettem, hogy külső szemmel mennyire fura, mert szüleim között is pl ugyanennyi van, de ma nem nagyon fordul elő fiatalok között

Nem azt kértem, hogy valaki kioktasson azzal kapcsolatban, mikor szeretnék gyereket, én pont el tudom dönteni magamnak

febr. 28. 14:27
 35/39 anonim ***** válasza:
64%
#34 akkor ezt is el tudod dönteni nem? Baromi határozatlan vagy, ez nagyon látszik.
febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám eldönteni mások szemében milyen a kapcsolatunk?
febr. 28. 14:59
 37/39 anonim ***** válasza:
66%
Ebből a válaszodból is látszik, hogy nem vagy még érett bizonyos dolgokra. Pár év😊
febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
83%
Most nem sok, de később az lesz. Lesz egy időszak, amikor ő már öreg, de meg még fiatal vagy (ha korán szülsz, te 45 évesen az anyaságból kiszabadult, kalandravágyó nő leszel, ő meg szinte nyugdíjas bácsi).
febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
69%

Úgy látom itt csak 1 válasz tetszik az embereknek.....az ha "NEM"


Biztos sok megint a féltékeny.


Én #1-el értek egyet.


Úgysincs senkitek nem? Láthatáron sem? Mire várnál?

febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!