Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22L és 35F szerintetek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22L és 35F szerintetek nagy korkülönbség párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus egy srác akit megismertem, de kicsit zavar, hogy ennyi idős :/

Szerintetek ez mennyire gáz, vagy belefér még?



febr. 27. 21:19
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
80%

#9 27 éves vagyok, egy éves a kisfiam. Ha elfogadsz egy jótanácsot: várj még ezzel pár évet. Az összes lány barátnőm/ismerősöm, aki 20-25 év között házasodott, szült(van ahol már 2 gyerek), siránkozik, hogy talán nem kellett volna még.

Nyilván mindenki más korban érzi azt, hogy mikor kész erre.

febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
83%

Sok, de majd meglátod. Nekem is volt egy ilyen pár az ismeretségi körömben, ők össze is házasodtak kb egy év után, náluk mondjuk a férfi sürgette a gyereket, de szerencsére időben kiszállt a csaj, mert rájött, hogy ehhez még rohadt fiatal, pedig már tervben volt CSOK meg minden szar is.

Összejöhettek, de a komolyabb dolgokat ne sürgesd.

febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

#11 Az oké, de én legalább három gyermeket szeretnék, és 30 után nem akarok már szülni

Édesanyám is 22 és 24 évesen vállalt gyereket, és nagyon jó volt, hogy fiatal anyukánk van, én is ezt szeretném az enyémeknek

febr. 27. 22:30
 14/39 anonim ***** válasza:
83%
Igen
febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
48%
#13: Hát figyelj, én nem szólok bele, hogy te mikor és hogyan vállalj gyereket stb, de ha te tényleg amiatt vagy oda ezért a fasziért, mert vele könnyű lenne családot alapítani, meg emellett jól néz ki, el lehet járni vele koncertezni stb, akkor csak annyit tudok mondani, hogy megérdemled, ami rád vár. Nem értem, hogy a mai Magyarországon ugyan kinek sürgős gyereket vállalni? A CSOK meg a babaváró elvette az emberek eszét? Az megvan, hogy az ingatlan árak stb emiatt mennek fel? Engem itt elvesztettél, az biztos, neked valamiért nagyon sürgős ez a gyerektéma. Most ha 22 helyett 32 évesen szülsz az miért nem fiatal kategória? Mi hátránya származik ebből a gyerekeknek? Nem értem.
febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
39%

#15 elvált anyukaként kérlek meg, hogy ezt a CSOK-ozást, babavárózást fejezd már be. Azt gondolod minden egyes ember ezért vállal gyereket?? Unalmas már, hogy ahol előjön a gyerektéma, már ugrás van az "ingyenpénzre", ami ugye bár nagyon nincs ingyen.

De elérte a kormány a célját, egymásnak fordította megint az embereket.

febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, az én anyukám meg 19 és 21 volt, szerintem is tök jó, hogy fiatal, csak mondjuk 30 évvel ezelőtt kicsit más világ volt.
febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
76%
Egyébként ettől függetlenül meg lehet próbálni, de a pasi már családot fog akarni, hiszen nem lesz fiatalabb, te meg nem is biztos, hogy vele képzeled el majd a jövőt.
febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

#16 Nem Magyarországon élünk, ea ő sem magyar:)

Nincs semmilyen CSOK meg babaváró

febr. 27. 23:04
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
#19: Ezt azért írhattad volna korábban, teljesen más a szitu akkor. Nem tudom, hol laktok, de így egy kicsikét több jövője van ennek, de e gyerek dolgot én akkor is korainak látom. Innen szerintem csak rajtad múlik, de Magyarországon ne szülj gyereket minimum 28 éves korig, mert egész egyszerűen nem éri meg.
febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!