Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés, Ismerkedés hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés, Ismerkedés hogy?

Figyelt kérdés
Szóval lányok,arra gondoltam itt anonimként felteszem egy kérdést,de előbb pár dolgot jobb tisztázni. Hála Istennek nem szenvedek semmilyen betegségben,nem vagyok torz,sem egy buggyant nyugdíjas,nem akarok semmit, és azért nem a facebook-on írom ki mert nem vennék komolyan a kérdésem,hisz ismernek,vagy épp pont ezért nem kapnék normális választ. Instám,twitch-em,tiktok-om meg hasonlók nekem nincsenek. Szóval csak egy kérdés lesz nem több. Az okos tojás emberek még hagyjanak,nem kell az idióta sértegetés. Szóval a kérdésem az hogy,ti lányok,mi alapján határozzátok meg egy fiú személyiségét,mi az ami alapján jónak vagy ha úgy tetszik normálisnak tűnik egy fiú? A külső alapján ezt el döntitek ezt? Mivel vissza sem igazoltok,nem hogy válaszoljatok(tisztelet a kivételnek) akkor mi alapján ismerkedtek vagy hogy? Mit kellene írni hogy vissza írjatok? Kíváncsi lennék erre

febr. 28. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon ismerkedsz úgy, hogy bejelölsz idegen nőket, vagy hogyan?
febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Ird ezt a lanyoknak: BMW-m van es 123456 kovetom az instan. Garantalt siker.
febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Grizesteszta ***** válasza:
56%
Ha nem vagy ismerősöm, akkor tutira nem igazollak vissza, bármit is írsz. A FB-ot nem használom ismerkedésre, vannak erre való felületek.:)
febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

Hogyha neten senki sem ír vissza, akkor nem megfelelő platformon próbálkozol avagy rossz a profilképed.


Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, vásárolj stílusos ruhát (akár segítséggel, kérd meg egyik lány barátod) és készíts profi fotóssal pár előnyös képet! Online térben máris sikeresebb leszel, hiszen első szűrő a profiljép!


Előbbit viszont B opciónak javaslom, szerintem sokkal fontosabb, hogy személyesen is ismerkedj, járj társaságba, mert neten férfiként nagyon nehéz normális barátnőt találni.

febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol nem igazolnak vissza? A Facebookon? Vagy társkeresőkön nem húznak jobbra? Ha random nőket jelölgetsz facen, akkor nem csodálom, hogy nem jelölnek vissza, hiszen a legtöbb ember nem ismerkedésre használja. Társkeresőkön pedig hihetetlen mennyiségű levelet kapnak a nők. Nehéz kitűnni a sok sablonos üzenet közül. Én is a személyes ismerkedés híve vagyok. Érdemes olyan hobbikat találni, amiket társaságban lehet csinálni (társasjáték, tánc, fesztiválok, csoportos kirándulások...).
febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Egyrészt, te mi alapján választod ki a nőket? Gondolom, te is kulso alapján. Na, téged is ez alapján! Plusz, ha idegen ír rám, én nem igazán foglalkozom vele.
febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1-es,hát nem szoktam illetve nem próbálkoztam nagyon sokat,de néha azért igen, és az nekem a furcsa hogy senki sem igazol vissza vagy ír vissza,pedig ez egy online platform semmi több, és mivel az ember szóból ért így azt is megértem ha nem akar ismerkedni az illető.
febr. 28. 20:09
 8/19 A kérdező kommentje:
Többiek, köszönöm a válaszotokat nagyon sok mindenben igazgatók van.
febr. 28. 20:11
 9/19 A kérdező kommentje:
Mármint igazatok
febr. 28. 20:11
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Ismerkedj szimpátia megléte mellett személyesen. Fbokon hibába jelölgetsz nőket. Aki nem ismer az úgyse jelöl vissza. És a szemelyiseged akkor válik lényegessé mikor a többi feltétel (külsőd , iskolázottság , anyagi stabilitás ) Okes a nőnek.
febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!