Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés, Ismerkedés hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés, Ismerkedés hogy?

Figyelt kérdés
Szóval lányok,arra gondoltam itt anonimként felteszem egy kérdést,de előbb pár dolgot jobb tisztázni. Hála Istennek nem szenvedek semmilyen betegségben,nem vagyok torz,sem egy buggyant nyugdíjas,nem akarok semmit, és azért nem a facebook-on írom ki mert nem vennék komolyan a kérdésem,hisz ismernek,vagy épp pont ezért nem kapnék normális választ. Instám,twitch-em,tiktok-om meg hasonlók nekem nincsenek. Szóval csak egy kérdés lesz nem több. Az okos tojás emberek még hagyjanak,nem kell az idióta sértegetés. Szóval a kérdésem az hogy,ti lányok,mi alapján határozzátok meg egy fiú személyiségét,mi az ami alapján jónak vagy ha úgy tetszik normálisnak tűnik egy fiú? A külső alapján ezt el döntitek ezt? Mivel vissza sem igazoltok,nem hogy válaszoljatok(tisztelet a kivételnek) akkor mi alapján ismerkedtek vagy hogy? Mit kellene írni hogy vissza írjatok? Kíváncsi lennék erre

febr. 28. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

Az nekem már alapvetően nem szimpatikus, aki ismeretlenül jelölget közösségi oldalon meg írogat. 1) annak az oldalnak nem az a célja, 2) nagyon görcsös hatást kelt, és nagyon esélyes, hogy csak a külsőm miatt ír rám vagy rosszabb esetben azért, mert korban megfelelek és van puni a lábam között. És tök mindegy, hogy néz ki.


Társkeresőn szoktam ismerkedni, élőben meg nyitott vagyok rá, ha olyan a helyzet (azaz pl. nem telefonálok éppen, nem sietek, nem olyan szituban vagyunk, ahol bunkóság ismerkedni, pl. temetés). Társkeresőn én minden szembejövő profilt A-tól Z-ig végigolvasok, és csak azokat húzom jobbra, akikkel úgy érzem, összepasszolunk (pl. hasonló kommunikációs stílus, van pár közös érdeklődési kör, a számomra vízválasztó kérdésekben hasonlóan gondolkodunk - pl. én nem jönnék össze radikális jobboldalival, mert tök más az értékrendünk... olyannal sem, aki falun szeretne élni). Ez nem feltétlen jelenti azt, hogy akit balra húzok, az "nem normális", csak épp párkapcsolatra nem opció nekem, mert nem passzolunk össze. Aztán az, hogy az illető mennyire szimpatikus, akivel matcheltünk, az a chatelés és aztán a randi alapján dől el (viselkedés, beszédstílus, hazudott-e vmiről a profilon vagy chatelés közben, gesztusok / mimika). Élőben meg az "udvarlás" milyensége, viselkedés alapján hozok ilyesmi véleményt.


És ha az a kérdés, hogy mi nem normális a számomra, vagy mi borzalmasan antipatikus, az pl. a hímsoviniszta megjegyzések (akármennyire poénba vannak ágyazva - sőt, az még gázabb... mert ilyenkor, ha megsértődsz rajta, akkor rögtön jön az, hogy "jaj, hát gondoltam komolyan, csak vicceltem"), amikor érzem, hogy "mivel nő vagyok", felszínes golddiggernek tart, és nekem kell standupolnom azért, hogy őfelsége elhiggye, hogy nem vagyok az... ezen kívül a neveletlenség / illemtudás hiánya, bunkóság, randin pl. pincérek ugráltatása és velük való szemtelenség / hatalomfitogtatás; mások fikázása olyan dolgok miatt, amiről nem tehetnek; "mindenki hülye, csak én vagyok helikopter" viselkedés; vadidegen srácoknál amikor azt hiszik, joguk van az időmre, társaságomra, p..imra csak mert megtetszettem nekik; durva témákkal való felszínes viccelődés (pl. pedofília)... meg ha tényleg úgy viselkedik, hogy jogosan lehet feltételezni, hogy elmebeteg (magában motyog hülyeségeket, para szemekkel bámul, tör-zúz, taperol másokat engedély nélkül)

febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
15%
A pénz alapján határozzák meg főként. A kérdés, hogy mennyi van neki.
febr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es, ennek semmi köze a pénzhez, meg ne legyél már annyira eszetlen, hogy egy profilképből kiderül, hogy kinek mennyi pénze van. Ahogy írták,a Facebook nem társkereső, én se örülök, hogy ha vki csak úgy jelöltet, személyes ismerkedéssel többre mész. Az is igaz, ha külső szempontjából nem jössz be a csajoknak, akkor nincs semmilyen nemű folytatás, ezért se okolhatsz senkit, ez valószínűleg személyesen se lenne másként. Adj magadra, szedd össze magad és személyesen menj oda a csajokhoz. ;)
febr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,sokat és értékes dolgokat tanultam belőlük. 11 es, végig olvastam amit írtál, és így ezt le írva,majd elolvasva nagyon sok mindenre választ kaptam,igazad van abban hogy a Facebook nem erre való,ahogy abban is hogy az ember társas lény és a személyes szimpátia, udvarlás beszéd, egyszóval a személyes contact ér a legtöbbet egy ismerkedésben, köszönöm hogy megtiszteltél és ezt így ennyire részletesen leírtad. Sokat tanultam belőle, és így/hasonlóképpen fogok cselekedni. Egyébként elárulom én személy szerint szeretek személyesen beszélgetni, ismerkedni és bátorkodok bókolni is akár. 😉😊
febr. 29. 10:52
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a pénz valóban nagy úr a mai világban,sajnos nagyon rosz és elszomorító dolog,de sajnos nagyon sok lány a pénzt nézi és aszerint "választ" pedig szerintem a személyiséget,a belsőt és az érzéseket kellene figyelembe venni😉
febr. 29. 10:53
 16/19 anonim ***** válasza:
12: igen, személyesen mész oda, a legújabb BMW modellel a segged alapján, és villantasz egy iPhone-t a kezedben, aztán a bulla máris levágja, hogy hogy igyeg...
febr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16 is igen így van pont erről beszéltem vagyis erre gondoltam hogy ma ez van,Audi vagy BMW meg iPhone és nyerő vagy de ha ezek nincsenek csak az igaz szív amely tisztel becsül és megtesz mindent az nem elég...ez nagy baj manapság....vagy legalábbis undorító szerintem
márc. 1. 21:14
 18/19 anonim ***** válasza:

17: Nem volt autóm, egy olcsó Xiaomi volt a zsebemben, mégse okozott gondot ismerkedni.


Amelyik nő csak a pénzre hajt hidd el, nem akarsz párkapcsolatot, mert orrba-szájba meg fog csalni és miután pénzügyileg lehűzott elhagy.


Keress inkább normális nőt, akinek fontos a személyiséged, intelligenciád, humorod és vonzódik a külsődhöz. Vele egy életen át tervezhetsz, amennyiben megbecsülöd és tisztelettel bánsz.

márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 18 as a tanácsot, egyébként így teszek már régóta,csak néhány tényező akadályozhatja,mint például az hogy valószínűleg rosz helyen vagyok,de a költözés még várat magára,de hála égnek a kűlsőmmel nem hiszem hogy gond lenne,a belsővel meg pláne, szóval így fogok tenni továbbra is,de egyébként igen, röviden énis azt a nőt keresem aki engem keres, és akivel eltervezhetem a jövőt. Köszönöm a válaszokat jó fejek vagytok srácok.
márc. 2. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!