Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » HaverVagy nevű rendezvényről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HaverVagy nevű rendezvényről mi a véleményetek? Lehet ott ismerkedni vagy inkább egy haverkodós igazi közösségi dolog, nem pedig társkereső?

Figyelt kérdés

febr. 27. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ha nő vagy, vagy ha top 10% jóképű férfi, akkor simán lehet ott is ismerkedni. Én voltam kb. 10 rendezvényükön tavaly, tehát nem 1 alapján nyilatkozom. A társaság jó. De csajozni nem jó. Az emberek többsége azt mondanám, hogy 25-40 közötti. Alapból egy kolbászfesztivál az egész, tehát olyan 70% legalább a férfiak aránya. Aki nők ott vannak, közülük is sokan a párjukkal mennek, vagy nem akarnak ismerkedni, csak bezsebelik a relatíve nagy mennyiségű figyelmet és érdeklődést, amit itt kapnak. De ha nő vagy, akkor hajrá!
febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1-es nagyon köszönöm a választ. Sok nő mesélt róla ( pozitívan ), de férfiaktól még nem hallottam róla semmit. Gondolkoztunk rajta hogy társkereső rendezvények mellett kipróbáljuk de megdöbbentő amiket írsz, pláne hogy ekkora eltolódás van a nemek arányában, illetve az hogy valakik a párjukkal mennek. Én nekem ha lenne párom a legutolsó hely lenne egy "kolbászfesztivál" ahova mennék. Gondolom nagyon liberális is az egész hely.


A lényeget megírtad: csajozni, társ keresni ez nem jó.


Csak ezt akkor tudatosíthatnák bennünk hogy ez nem arra van, max ökörködni egyet, abból meg már kinőttem.


38F

febr. 27. 17:21
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolom, hogy erre ideális lenne. :\
febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Akkor igazából ez "networking" esemény, jól érzem? Miért nem hirdetik így?
febr. 27. 17:35
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Én szoktam járni havervagyra és épp párkeresésben vagyok.

N34

febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy barátkozós rendezvény. Egy kollégám rendszeresen jár oda és ott ismerkedett meg olyan srácokkal, akik még más baráti rendezvényekre is együtt mennek, mint pl. jégkorong meccs, focimeccs, stb ..
febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, de nekem nem jött be, túl felszínes az egész. Másrészt meg unom mikor egy este tizedszer ugyanazok a kérdések (Ki vagy? Mi vagy? Mi a hobbid?, stb) és látszik, hogy a többséget abszolút nem is érdekli, csak valamivel el kell ütni az időt.
febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Végülis a nevükben is ott van hogy egy haverkodó rendezvény.

De gondoltam hátha társkeresésre is jó de ahogy néztem a fotókat hát nem hiszem.

febr. 27. 17:48
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Múlthéten voltam először. Nem egészen kolbászfesztivál, de közel egyetértek azzal, amit az 1# írt.

Most a héten is lesz, arra is megyek.

Párkeresésben vagyok én is, bár 5#-össel pont elkerültük egymást akkor múlt héten 😂

Találkoztam pár jó arc emberrel, kapcsolati háló növelésére tök jó - de vannak sajna felszínes emberek is, mint ahogy a 7-es írta.

febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az egész felszínesnek tűnik a képek alapján :(
febr. 27. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!