Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ugyan olyan szempontok alapján keresne nőt mint ahogy a nők a férfiakat akkor mennyi esélye lenne találni egy partnert? Többi lent!

Figyelt kérdés

- Csak olyan nő jöhet szóba aki legalább annyit keres mint a férfi.

- Legyen jó humora.

- Legyen intelligens, normális, megbízható,hogy a férfi fel tudjon rá nézni.

- Találja ki a férfi gondolatait

- Nézzen ki jól, ne legyen elhanyagolt a teste.


- Legyen nagyon megértő és támogassa a férfit.


márc. 1. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy nők család és utódvédelmi szempontokat helyeznek előtérbe, a pasik meg azt, hogy minél kevesebbet kelljen nyujtania a párjának es majdan a családnak is.
márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*a nők.
márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
A feleségemről ez mind elmondható, kivéve a gondolatolvasás. De ezt a nők sem várják el, az ember ráérez a másik hangulatára, ismeri a gondolkodásmódját, ha nem érzelmi analfabéta. Amiket felsoroltál, az mindkét nemnél alap, ha neked nem fontos, hogy a nő intelligens, jó humorú, megbízható, megértő stb legyen, az több, mint érdekes, de a te bajod.
márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Mivel ugyanazért a munkáért még mindig magasabb fizetést kap egy férfi (közalkalmazotti bértábla kivétel), kicsit kisebb esélye lesz olyat találni, aki legalább annyit keres. Illetve kérdés, hogy a körülményeket belevesszük-e, amik miatt a nők egy része így keres... pl. hajlandó-e a gyerekkel otthon maradni gyerekszületés után. Hajlandó-e a házimunka nagyobb részét elvállalni (mert ez még mindig tendencia sajnos akkor is, ha mindketten dolgoznak). Oké-e neki, ha a nő idősebb stb.
márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy férfi ugyan olyan szempontok alapján keresne nőt mint ahogy a nők a férfiakat akkor mennyi esélye lenne találni egy partnert?"

De hisz sok férfinél pont a felsoroltak a párkeresési szempontok. Csak egy részük meg van fordítva. A nő:

- keressen relatíve jól, de azért ne keressen többet, mint a férfi

- legyen jó közönség, nevessen a férfi poénjain

- legyen relatíve normális és intelligens, de azért ne legyen okosabb, mint a férfi

- találja ki a férfi gondolatait és érzéseit (amiket sokszor maga sem ismer fel, inkább elfojt, mert arra nevelték, hogy férfiként nem lelkizünk)

- nézzen ki jól, ne legyen elhanyagolva a teste, sőt legyen minél csinosabb, vonzóbb, szexuálisan minél kívánatosabb

- legyen nagyon megértő és támogassa a férfit

márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
#4: Beszélj csak a magad nevében. Ez még az USA-ban is lejárt lemez, mert ott sem teljesen igaz állítas, nálunk meg pláne. Ha te pont ebben a helyzetben vagy akkor így jártál, rengeteg nőt ismerek, aki ugyanannyit keres mint a többi férfi.
márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
4 konkrétan a segg*ből rángatja ki azokat az állításokat, amiket leírt.
márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
#6 ez egy létező jelenség, na de párkapcsolatban mi múlik azon az átlag mondjuk 5-10-15 százalék eltérésen? semmi, ettől még ugyanaz a jövedelmi kategória vagytok. párkapcsolati szempontból az az érdemi különbség, amikor az egyik másfélszer, de inkább kétszer-háromszor annyit keres, mint a másik.
márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8: a 4. vagyok, úgy értettem, hogy több férfi lesz, aki nem tud olyan nőt találni, aki megfelel a kereseti kitételeknek.
márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen elvárásaim voltak. Kivéve a gondolatolvasás de azt tőlem se várták soha. Most terhes a feleségem a 2. Gyerekünkkel.


Annyi a különbség köztem és közted hogy én amit elvártam ugyan azt tudtam nyújtani. Így könnyen találtam társat.

márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!