Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is van ilyen szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is van ilyen szituációban a párkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben 3 barátnőm van. Mindhárom kb. csak megakart változtatni vagy az ő szája ízére alakítani és anyagilag lehúzni. Ebből egy idő után elegem lett és hamar zátonyra futottak a dolgok. Elég jól keresek, jó munkahelyem van, heti 5-6 órát sportolok, ~190 cm magas vagyok és most készülök saját lakást venni, 29 évesen. Valahogy mikor az ismerkedés eszembe jut, akkor arra gondolok, hogy egy nő csak negatív dolgokkal járna és nem éri meg.


Nyilván a szexre van igény, de azt megoldom egyéjszakásokkal viszont kapcsolatra abszolút nem tudom rávenni magam.


Más is érez így?


márc. 1. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen sajnos az emberek java része ilyen. Folyamatosan formálni akarják a másikat. Feltétlen szeretet nagyon ritka.

Szimpatikus vagy, de lehetnél romantikusabb, bulizhatnál többet, lehetnének nagyobbak a melleid stb.

Máa teljesen megértem azt, aki komol kapcsolatok helyett inkább a laza kapcsolatokat választja, mert ennek a párkapcsolatosdi/családosdi bohóckodásnak csak sírás a vége.

márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*jav: Az elmúlt 2 évben 3 barátnőm volt.
márc. 1. 15:52
 3/13 A kérdező kommentje:
1 - Igen, volt aki pl. azt kritizálta, hogy nem iszok alkoholt, az olasz kajákat szeretem stb. Ez volt az utolsó (kb féléve), azóta gondolni se akarok kapcsolatra.
márc. 1. 15:55
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam még ilyennel. Bár én eleve viszonylag alkalmazkodó személyiségű vagyok.

Nekem inkább az a gond hogy akivel kapcsolatot akarnék az nem akar velem. De legalább szex van másokkal.

márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#3 és a következő meg az, hogy meg leszel csalva egy olyan emberrel, aki pl imádja az olasz kaját, hiszen ez belőled hiányzik, akkor pótolni kell máshonnan...nevetséges sajnos.🤨
márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 - Hát én jelenleg nem látom azt magam előtt, hogy nekem lesz normális kapcsolatom valaha is. Egyszerűen full kiégést érzek és abszolút hidegen hagy a téma. Szóval azon nem kell aggódni, hogy megcsal valaki.
márc. 1. 16:02
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Hát, attól függ, mi a kritika.

Mert ha valaki keveselli az együtt töltött időt vagy a kedvességet, bókokat, kapcsolatba tett erőfeszítést, azt én nem venném kritikának, se megváltoztatásnak, egyszerűen vannak testi, lelki szükségletei, és ha ezek nem teljesülnek, abba minek nyugodjon bele? Ha nem jó, akkor minek?

Másrészt gondolja, hogy azért csak szóvá teszi, hátha változik valami. Amúgy is mindig szó ér bennünket, hogy nem vagytok gondolatolvasók, mondani kell egyenesen.

Itt minden azon múlik most, hogy te konkrétan mire gondolsz.

Mit értesz lehúzás alatt?

Mit értesz megváltoztatás alatt?

Az, hogy igyál többet vagy olasz helyett mit egyél, nyilván baromság.

márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7 -


Lehúzás pl az, hogy egy három hónapos kapcsolatban természetesnek veszi azt, hogy az egész familiát az én autómmal, az én költségemen szállítsuk.

Vagy pl. az, hogy a nyaralást én fizessem, mert neki nincs 500e forint megtakarítása 25 évesen.


Megváltoztatás alatt, az előzőeket amit említettem. Vagy pl. az előzőnek kevés volt a 600e+ kereset és azt mondta, hogy váltsak munkahelyet. Adjam el a PS5-öm, mert gyerekes, amit jó ha télen használok rendszeresbben, de már akkor se mert épp egyetemen tanulok. Kb. dobjam ki a PRADA parfümöm, mert szerinte csajos (mindenki másnak tetszett) stb.

márc. 1. 16:08
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy csak rossz nőket fogtál ki. Mindenesetre minden párkapcsolat bizonyos mértékű kompromisszumokkal jár, de jó esetben bőven kárpótolnak érte mindazok az értékek, amiket a párkapcsolat hoz az életedbe.
márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6 nem is mostanra értem, hanem kaocsolatban úgyis megtörténik...
márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!