Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfi is van ilyen szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is van ilyen szituációban a párkereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 évben 3 barátnőm van. Mindhárom kb. csak megakart változtatni vagy az ő szája ízére alakítani és anyagilag lehúzni. Ebből egy idő után elegem lett és hamar zátonyra futottak a dolgok. Elég jól keresek, jó munkahelyem van, heti 5-6 órát sportolok, ~190 cm magas vagyok és most készülök saját lakást venni, 29 évesen. Valahogy mikor az ismerkedés eszembe jut, akkor arra gondolok, hogy egy nő csak negatív dolgokkal járna és nem éri meg.


Nyilván a szexre van igény, de azt megoldom egyéjszakásokkal viszont kapcsolatra abszolút nem tudom rávenni magam.


Más is érez így?


márc. 1. 15:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy párkapcsolat két emberről szól, mindkettőnek lehetnek igényei, elképzelései a másik felé, van, amit sikerül összehangolni, van, amit nem. Ha neked ez probléma, azt érdemes már az elején megmondanod, vagy maradj az egyéjszakásnál.
márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezt nemtom,hogy csinálja valaki,h ilyen negatív kapcsolatba kerül.

Nekem is megvan mindenem, jó fizum,saját lakásom stb., mégse jöttem össze még rövidtávon se egy olyan lánnyal se,aki le akart volna húzni,vagy megváltoztatni próbált volna. Max randin találkoztam párszor ilyenekkel,de ezt a típust azonnal ki lehet szúrni,és azonnal kuka. 🚮

Egyébként lehet az is hozzájárul ehhez,hogy egy nem kis egóval rendelkező,önérzetes arc vagyok,akire rá van írva,hogy teljesen felesleges nálam lehúzással,vagy ilyesmivel próbálkozni,úgyse fogok senki kedvéért megváltozni, ezért nem is várja senki sem el. 😎

márc. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező te választod őket. Hiba a te készülékedben (is) van.
márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!