Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány évesen kezdtetek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen kezdtetek bele egy kapcsolatba először? Nem tudom miért, de én valamiért cikinek tartanám, ha nekem lenne

Figyelt kérdés
márc. 4. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
21 körül voltam. Sose gondoltam volna hogy egyszer majd megállapodok. Mindig az alkalmi kapcsolatok híve voltam, nem is volt előtte 1 hónapnál tovább tartó mert egyszerűen nem éreztem jól magam bennük. Most 23 vagyok és még mindig együtt vagyunk a barátnőmmel. Ne aggódj, majd neked is jön valaki aki megváltoztatja a véleményedet.
márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 voltam, 4 évig tartott.
márc. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatom 16 évesen kezdődött és majdnem 5 évig tartott. Azóta csak rövidebb kapcsolataim voltam. Fél évesek meg pár hónaposak.

De már unalmas az ismerkedés és nem találom a másik felem. Most pihentetem a dolgokat.

márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18 voltam
márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Komolyabba 21
márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18

7 évig tartott

márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 voltam és 3 évig tartott.
márc. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!