Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatot aki nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatot aki nem tud kialakítani, annak hány évesen kell belátnia, hogy ez már biztos hogy az ő hibája?

Figyelt kérdés
Hány éves kor az a határ amikor már egyszerűen nevetségessé válik az a kijelentés hogy ő még mindig az igazit keresi dehát nem találja mert minden ellenkező nemű alkalmatlan párkapcsolatra?

márc. 4. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb rájön, hogy mi a gond vele, annál nagyobb esélye van, hogy változtatni tud. Ismerek olyan 63 éves pasit, aki még mindig saját magát isteníti és minden nő hülye, amiért nem akar tőle semmit...
márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 25-30 körül már látszik, hogy mi a gond.
márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is húszas években ez ki kell derüljön.
márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány évesen az ő hibája, aki nem idióta, az belátja az elején.
márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem az elmúlt évek számával kell mérni, kérdező, hanem azon alkalmakéval, amelyekből az illető tanulhatott volna, de mégsem tette.
márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztosan az ő hibája? Semmi sem biztos. Én 15 éves koromtól úgy éreztem nekem soha nem lesz esélyem sem nőre, mégis lett. Igaz csa jóval később 21 évesen, de lett kapcsolatom. Aztán amikor ez véget ért úgy gondoltam, menni fog egy újabb, simán tudom mit kellene csinálni... hát nem jött össze. 5 éve egyedül és 2 éve esély sem mutatkozik arra, hogy valaha is újra lehetne valakim.

Szóval ez nem kor függő és még csak nem is tapasztalat kérdése.

Ha volt 10+ kapcsolatod fiatal korodban akkor simán lehet, hogy 40+ évesen életed végéig egyedül maradsz.

márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!