Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha megismertek valakit,aki nagyon megfog, sőt még érzések is elindulnak, boldogok vagytok, ha csak beszélget is veletek egy nap?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy ennyitől kitörő örömöt éreztek?

márc. 4. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, de ez nem fog sokáig tartani. Vagy fejlődik tovább a kapcsolat vagy majd elege lesz.
márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert idővel megszokássá változik át a dolog részemről, nagyon hamar, mert rájövök, hogy ő sem különb ember a másiktól.
márc. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, minden kapcsolat így indul. Elkezdesz egyre többet gondolni rá, azon kapod magad, hogy igazából várod őt...írjon, hívjon, lássad...
márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,így szokott lenni.
márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze, hogy igen. eddig nem volt ilyenben részem...
márc. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen de ugyanugy el is múlik kesobb.
márc. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Létezik, hogy ennyitől kitörő örömöt éreztek?"


Azért ez túlzás. Nyilván jól esik ilyenkor a beszélgetés, de nagyon hamar nyűggé válik számomra. Exemmel is utáltam, hogy állandóan kötelezőp köröket kellett lefutni, hogy amikor nem volt semmi, unalmas szürke hétköznapokon is fölöslegesen kellett írogatni neki, azátn persze mindig hisztizésbe csapott át. Főleg, hogy én nem szeretek neten beszélgetni, ő meg élőben nem tudott normálisan kommunikálni...

márc. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha beszélhetne velem a kiszemeltem.
márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!