Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vonzó ellenkező nemű helyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó ellenkező nemű helyében miért jönnél vagy nem jönnél össze magaddal?

Figyelt kérdés

márc. 4. 21:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék.

Elsősorban mert ronda vagyok, szar genetikájú. Nem, erre nem megoldás a talpig smink, a jól elkészített frizura és az okosan összeválogatott ruhák. Főleg, hogy 24/7 nem így pompázik az ember. Ha "natúran" egy hányás, akkor hiába az optikai tuning...

Másrészt mellettem unalmas. Egyszerű vagyok, szűkszavú, nincs érdekes személyiségem, életem és mondanivalóm. Csendre és ingerszegénységre pedig ki vágyna?

32N

márc. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

Összejonnék. Mert szép vagyok fitt a genetikám is jó hű vagyok es stabil és családcentrikus is és érdekes izgalmas is az életem a társadalomban.(nem magányos hobbijaim vannak magamnak. Hanaem másokkal együtt lenni élni szórakozás minden)


Csak azok nem bírnak akik nem csaladcentrikusak nem hű tipusúak nem az elköteződés kell nekik.

márc. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
*fitt,
márc. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Összejönnék magammal, mert nyitott, türelmes, intelligens, ambíciózus, családcentrikus, sportos vagyok és nem cipelek mások életét megnyomorító traumákat, tudok egészségesen szeretni.
márc. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Összejönnék mert érdekes egyéniség vagyok aki nyitott a világ dolgaira és egészségtudatosan élek szóval nem nézek ki rosszul. Ezen kívül nagyon tudok szeretni, de nem ragadós módon.
márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én magamat nem tartom kifejezetten szépnek, csodálkozom is, hogy van olyan az ellenkező nemből, aki igen. Sztem amúgy párkapcsolatra abszolút alkalmas vagyok belsőre... max. apró dolgok vannak bennem, amik fárasztók lehetnek vagy bizonyos embereknek nem szimpatikus (pl. ha nagyon fáradt vagyok, akkor hajlamos vagyok nyűglődésre, minden szembejövő macskát meg akarok simogatni és gyermeki szinten lelkes vagyok, ha sikerül, 30+-osan is, szóvicceket mondok meg régi vicces youtube videókat meg mémeket idézgetek).
márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!