Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég megismertem egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy lányt, aki első találkozás alkalmával szimpatikus. Jogosak a megérzéseim?

Figyelt kérdés

Folyamatosan keres, beszélünk is telefonon. Elmondása szerint komoly kapcsolatot akar. Kiderült, hogy volt lazább kapcsolata, ami nem volt jó. Sok fiú barátja van, de amikor rákérdeztem, elmagyarázta, hogy ezek régi barátságok. Soha nem lenne képes úgy nézni rájuk.

Ma is jó hangulatban beszéltünk, majd szóba került az új srác. Mondta, hogy milyen jó, hogy ment, sokat foglalkozik vele, hogy minél jobban betanuljon. Kérdeztem tőle, hogy hány éves? Erre a válasz: "25, most jötte az egyetemről, fura." Másik kérdésem: Jól halad a betanulással? Válasz: "Jól, viszont nagyon okos, hiszen x szakon végzett"

Már az első találkozásnál is szóba került és elmondta, hogy 'olyan kis kigyúrt, de kisfiú, most végzett." Kérdeztem: Bejön neked? Dehogyis, nagyon fiatal. A csaj, akivel ismerkedek amúgy 5 évvel idősebb nála.

Szerintetek kavar vagy flörtöl vele? Mindezidáig azt éreztem, ez egy rendes csaj, folyamatosan érdeklődik, hosszan ír nekem...



márc. 4. 22:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
38%
Ahogyan Sebestyén Bazsi mondta: ez a csaj vagy k.rva vagy k.rva...
márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem szimpatikus neki, de, elmondta. Túl fiatal.

Ha ennyire elbizonytalanít, hogy más férfiakkal is jóba van, szerintem hagyd.

márc. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Számtalan pasi tetszik, de páromon kívül nem kell más. Else mondta volna sztm ha lenne valami...
márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Pedig bejon neki a fiatalsag ellenere vagy az meg dob a vonzalman.
márc. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én azt látom még, hogy 3 napnyi ismeretség után már ismerősök facebookon és a csávó likeolta a profilképét.
márc. 5. 06:10
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező: soha ne azt nézd mit mondanak, hanem hogyan cselekszenek a nők. Csak ez az egy dolog a mérvadó. Bejön neki a srác 99% eséllyel és hiába mondja, hogy neki nem jöttek be az alkalmi kapcsolatok, hidd el össze fognak keveredni.


"Kiderült, hogy volt lazább kapcsolata, ami nem volt jó."

Ez inkább azt jelenti amúgy is, hogy nagyon sok ilyen kapcsolata volt csak 30 évesen már inkább emgállapodna. Lehet több tucat sráccal volt együtt, sőt akár 100-as nagyságrend is elképzelhető.


25 éves srácot meg nem mondanám "kisfiúnak", ráadásul az 5 év különbség nem olyan eget verő...

márc. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy nagyon az volt a megérzésem, normális csaj. Úgy gondolkozik, mint én.

Kiderült, hogy volt munkahelyi kapcsolata is, de pár hónap alatt vége lett, mert erőszakos volt vele a faszi. Ez is csak félrevezetés? Ezzel akarta elérni, hogy sajnáljam?

Közben keresett folyamatosan és még ő hozta fel, hogy lenne-e kedvem találkozni. Olyan aranyosan..

márc. 5. 06:40
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nem feltetlen az, hogy dugni akar vele most vagy akar a kesobbiekben. :D Szerintem csak elmeseli, mi van vele a munkaban. Most titkolja, hogy betanit valakit? Neked nincs olyan no kollegad, aki jofej, de nem tudnal elkepzelni vele semmit, mert tul idos pl? Amugy nem agyalod egy kicsit tul a dolgokat? :D
márc. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Tulagyalod. Meg ez a Faces hülyeség is..
márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%

Amíg jó a kapcsolat köztetek, boldog vagy, szerintem kár máson agyalni. Neked is biztosan van olyan nő, aki tetszik a barátnődön kívül, de nem kezdeményezel nála, mert kapcsolatban vagy.


Egyetlen dolog ami furcsa, hogy már pár nap után ismerősök fb-on és az összes képét belájkolta. Szerintem ez egyértelmű jelzés, hogy a férfi akar valamit, így ha mindezt barátnőd nem tudatosítja, nem kommunikálja feléd nyíltan, akkor bizony van aggódni valód.

márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!