Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nemrég megismertem egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy lányt, aki első találkozás alkalmával szimpatikus. Jogosak a megérzéseim?

Figyelt kérdés

Folyamatosan keres, beszélünk is telefonon. Elmondása szerint komoly kapcsolatot akar. Kiderült, hogy volt lazább kapcsolata, ami nem volt jó. Sok fiú barátja van, de amikor rákérdeztem, elmagyarázta, hogy ezek régi barátságok. Soha nem lenne képes úgy nézni rájuk.

Ma is jó hangulatban beszéltünk, majd szóba került az új srác. Mondta, hogy milyen jó, hogy ment, sokat foglalkozik vele, hogy minél jobban betanuljon. Kérdeztem tőle, hogy hány éves? Erre a válasz: "25, most jötte az egyetemről, fura." Másik kérdésem: Jól halad a betanulással? Válasz: "Jól, viszont nagyon okos, hiszen x szakon végzett"

Már az első találkozásnál is szóba került és elmondta, hogy 'olyan kis kigyúrt, de kisfiú, most végzett." Kérdeztem: Bejön neked? Dehogyis, nagyon fiatal. A csaj, akivel ismerkedek amúgy 5 évvel idősebb nála.

Szerintetek kavar vagy flörtöl vele? Mindezidáig azt éreztem, ez egy rendes csaj, folyamatosan érdeklődik, hosszan ír nekem...



márc. 4. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Bejön neki a srác, ezt nőként merem állítani. Bizonyára veled is szimpatizál, de azt nem tudni ki lesz a befutó.

Ha jól értem még ti sem vagytok úgy együtt, lehet hogy kellene lépéseket tenned irányába mielött más gyorsabb lesz.

márc. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek kavar vagy flörtöl vele?"

Nem.

Találkozzatok minél többet. Személyesen.

márc. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szingli jelenleg. Az, hogy tartja veled a kapcsolatot es oszinten beszamol a masikrol, nekem azt sugallja, hogy most te vagy a kepben. Aztan vagy tudsz elni a lehetoseggel, vagy mar meg is van a kovetkezo randipartnere. Eddig nem cseszted el, de ha a randin nekiallsz szivozni, akkor mesz a levesbe.
márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!