Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalja ezt tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt tinderen meg egyéb társkeresőn?

Figyelt kérdés

Kb 0 matchem van, de tényleg vagy ha lenne is, akkor hát olyan személyekkel, aki nagyon nem az esetem, nem akarok megbántani senkit de az ilyen pénzért se kategóriák, durván férfinak kinéző transzneműek, extrém elhízott nő, meg talán volt még egy csúnya lány de ennyi.

És nem értem miért pedig régen volt csomó lehetőség, én csúnyább nem lettem 2 év alatt, tán még mondanám jobban is nézek ki azóta, a képeim is jobbak, anno feldobtam 2 szelfit, most jó minőségű mindenféle helyzetű képeim vannak. Régen megvolt a napi kb 5 match, és mellé még csomó olyan akit nem húztam jobbra mert nem az esetem. Én úgy érzem direkt rejti el a profilt mert nem fizetek nekik, más is tapasztalja ezt?

Még ha le törlöm, visszatelepítem, letörlöm visszatelepítem akkor sem jobb.



márc. 5. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Az a nő, aki társkeresőn van, jó eséllyel az alábbi csoportok valamelyikébe tartozik:

- Nem akar ismerkedni, csak bókokat gyűjt.

- Komoly gondok vannak vele mentálisan vagy kinézetileg.

- Beépített ember, esetleg MI által generált profil.

- Férfi, aki csak teszteli, nőként hogyan lehet boldogulni.

márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
40%
Nekem sok csaj kiverte
márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mateka46 válasza:
Én is így vagyok nyugi ki kell menni a világba ott egyszerűbb
márc. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Barnabas333 ***** válasza:
Ilyen világ lett sajnos...Én is azért írom, hogy csak 1%, hogy új életet akarok kezdeni 46 évesen, mert a mai nőkkel?? Szinte lehetetlen.
márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt 2 hétben (1,5 hete regisztráltam kb.) volt vagy 8-10 kedvelésem, és vagy 3-4 matchem.

Ebből egy se volt képes még csak visszaköszöni se!

DE kérdem én, az ilyen minek jelöl be, ha aztán nagy ívben tojik a fejemre??? :O

38/F

márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem
márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5 itt több szűrő van

Az hogy matchelsz vele, az hogy beszélhetsz is külön szint. Ott minden nőnek 100an írnak, abból tud válogatni.

márc. 5. 22:52
 8/15 anonim válasza:
1es, vagy egyszerűen nem talál normális palit máshol
márc. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

8: nem, egy mentálisan egészséges, normális magabiztos nő talál magának palit.

Sajnos sok a kamuprofil, ha van match (nekem két hónap alatt egy nő se reagált a kb 12 match-ből) akkor az is valami véletlen.

márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ronda vagy. Ennyi
márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!