Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is tapasztalja ezt tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalja ezt tinderen meg egyéb társkeresőn?

Figyelt kérdés

Kb 0 matchem van, de tényleg vagy ha lenne is, akkor hát olyan személyekkel, aki nagyon nem az esetem, nem akarok megbántani senkit de az ilyen pénzért se kategóriák, durván férfinak kinéző transzneműek, extrém elhízott nő, meg talán volt még egy csúnya lány de ennyi.

És nem értem miért pedig régen volt csomó lehetőség, én csúnyább nem lettem 2 év alatt, tán még mondanám jobban is nézek ki azóta, a képeim is jobbak, anno feldobtam 2 szelfit, most jó minőségű mindenféle helyzetű képeim vannak. Régen megvolt a napi kb 5 match, és mellé még csomó olyan akit nem húztam jobbra mert nem az esetem. Én úgy érzem direkt rejti el a profilt mert nem fizetek nekik, más is tapasztalja ezt?

Még ha le törlöm, visszatelepítem, letörlöm visszatelepítem akkor sem jobb.



márc. 5. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9es, a kulcsszó a normálison van.
márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Hasonló cipőben járok. Szerintem ez az app 90%ban a plázapicsáknak és a gyurmáknak van kitalálva. Ott van kollégám 99+ like-ja van hónapok óta de bnője még mindig nincs.


U.i : a tvolság az mindenkinél össze- vissza bedobál mindenkit? Egyik pillanatban az írja, hogy 5km-re a következőben pedig hogy 60km-re van az illető. Ennyire hulladék ez az app?

márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12: akkor dobálja be ha éppen a közeledben jelentkezett be,

Pl autópálya mellett lakom, ha éppen buszon vagy úton jelentkezik be akkor nekem bedobja.

márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajna hatalmasra nőttek az emberi igények aminek nem nagyon lehet megfelelni. Én is ezt tapasztalom, 2020 ban több matchem volt mint idén meg tavaly. Ez egyre csak rosszabb lesz. Igényes világot élünk!
márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14 hamis álmok, meg igények szerintem
márc. 18. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!