Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajik nektek imponálós ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajik nektek imponálós ha egy pasi bírja a piát?

Figyelt kérdés
Nem tutyimutyi milleniálos csávóka hanem igazi férfi. Péntek esténkint buli előtt ki tölti magának az egy deci páleszt, lehúzza azt úgy indul csapatni az éjszakába. És bírja mint az állat! Simán asztal alá inná bármejik csaj csicska kis pasikáját.

márc. 6. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Aki alkoholt iszik, az nekem nem férfi. Az egy nemtelen proli.
márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

🤣🤣🤣🤣🤣a jövő nemzedék reggelt rakétával indító masszív alkoholista startját láthatjuk


Ja...kva vonzó...

márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem imponálós.
márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Gyá' ez van amikor már 6 elemi tudással is képesek egyesek a telefont nyomkodni 😂
márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Tyűűűűű szóval tudsz piálni, aztaaaaaaaaaaaa' S miért gondolod, hogy ez bármilyen nő szemében érték lenne???
márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mert bizonyítsa hogy erős vagyok. Egy erős férfi meg sexy a nőknek.
márc. 6. 19:01
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Erős red flag. Nem kell piás pasi.
márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
:D
márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

"bizonyítsa"


Te trollkodsz?

márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mivan?
márc. 6. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!