Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm, ha nem vagyok jó az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nem járok társaságba így eleve nehéz, ehhez hozzájön hogy nem is vagyok jó a kapcsolat kialakításban (barátaim/haverjaim sincsennek). Netes iskerkedés sem vezetett sikerhez, nem írnak vissza, pár üzenet váltás után eltűnnek, stb.

Eddig mindig magányos voltam, sosem értem azokat akiket rengeteg ember veszik körbe, meg akiknek van egy csomó programjuk. Nem tudom miről beszélhetnék másokkal, meg eleve hogyan kell kapcsolatot kialakítani, meg hogy élőben hol próbálkozzon az ember.


Szeretnék barátnőt de lehetetlennek tűnik. 26 éves vagyok de még nem volt senkim :(


márc. 9. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem megy. Ember, nincs semmi életed. Semmi nem érdekel. Már miért akarna valaki veled lenni? Valamit ahhoz adni is kellene a másik félnek.


Meg alapból ha 0 szociális készséged van, talán azon kellene dolgozni a puncihányon való kesergés helyett.

márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Ezer sebből vérzik ez az egész. Ha hirtelen otteremne egy csaj akinek csak te kellesz, akkor is tönkremenne minden nagyon hamar, mert A) nem tudnál vele hogyan beszélgetni B) nem tudnál vele miről beszélgetni C) a csajozáshoz meg akkor valószínű végképp nem értesz.

Konkrétan olyan időket élünk, hogy átlagos de akár átlag feletti férfiaknak se feltétlen van nőjük, olyanoknak sincs mindig akik jók az ismerkedésben és a nők fűzésében. Akkor te most őszintén hogyan, mire fel, miért? :)

Szóval a jótanácsom az, hogy a kommunikációdon dolgozz feltétlen, és kezdj el barátkozni emberekkel, hagyd a kapcsolatosdit, nem menne és csak megalázásokba futnál, onnét meg pár lépés hogy hülye ideológiákat találhass a neten erről. Tehát a lényeg az lenne magadat építsd, legyen hobbid, programjaid, azokon át ismerkedj, legyen pár barátod, tanulj elméletben és gyakorlatban is jól kommunikálni, aztán nyithatsz a nők felé normális módon is, de igazából azt is tanulni kell, meg eleinte nem fog minden húzás bejönni. Amúgy sok sikert, de megmondom őszintén nehéz menet lesz hiszen gyakorlatilag 0-ról indulsz, egy alapból is nehezített terepen a jelenkorban.

márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként azt én sem tudom elképzelni hogy miről lehet annyit beszélni.

Sőt azt se tudom elképzelni hogy az egyszerű/buta emberek pl miről beszélnek társkeresőn

márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szociális készségek nélkül esélytelen.
márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as: én meg azon vagyok meglepődve sokszor, hogy bizonyos emberek mennyire tudnak beszélni a semmiről is. De azt még is olyan beleélve, hatásosan előadva, hogy még is el tudják adni magukat. Van, aki meg tök érdekeseket mond, de nulla karizmatikus stílussal és senkit sem érdekel.


Amúgy nekem is mindig ez a dilemmám ismerkedés előtt vagy annak elején, hogy vajon miről lehet beszélni egy ismeretlen partnerrel. Nagyon sokat számít a másik fél is persze, én is vagyok úgy, hogy valakivel az abszolút semmiről is jókat tudok beszélgetni, van, akivel meg még a legérdekesebb dolgokról sem, mert annyira nincs meg az interakció.

márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
De most komolyan, kérdező, minek neked barátnő?
márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
roszlanyokon tudsz szerezni könyen
márc. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tudsz barátnőt találni csak nem szabad fel adni, nekem is volt és én hozzád képest biztosan rosszabb pasi vagyok, nekem vissza sem írnak már kövér vagyok és e miatt igénytelennek gondolnak. még nekem is sikerült neked írnak is szólva csak kicsit fejleszteni kell magadat.


mert valószínűleg uncsi vagy, de ezen lehet változtatni.


fel a fejjel nálad sokkal gazdagabb ablakok is tudnak nőt szerezni!

márc. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban ..
márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak pszichológussal tudod fejleszteni. Ezer és egy kérdést fog feltenni és ahogy megvalaszolod őket rá fogsz jönni, hogy mi miért van. Adj a dolognak egy esélyt :)
márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!