Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne barátnőm, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm, ha nem vagyok jó az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Nem járok társaságba így eleve nehéz, ehhez hozzájön hogy nem is vagyok jó a kapcsolat kialakításban (barátaim/haverjaim sincsennek). Netes iskerkedés sem vezetett sikerhez, nem írnak vissza, pár üzenet váltás után eltűnnek, stb.

Eddig mindig magányos voltam, sosem értem azokat akiket rengeteg ember veszik körbe, meg akiknek van egy csomó programjuk. Nem tudom miről beszélhetnék másokkal, meg eleve hogyan kell kapcsolatot kialakítani, meg hogy élőben hol próbálkozzon az ember.


Szeretnék barátnőt de lehetetlennek tűnik. 26 éves vagyok de még nem volt senkim :(


márc. 9. 19:33
1 2
 11/12 shortcel165 ***** válasza:
0%

Ha alacsony vagy, akkor sehogy.


Tanuld meg utálni a felszínes, hülye pcsákat!

márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utálat igazán szép emberi tulajdonság :D véletlenül se azt mondd neki, hogy ne foglalkozzon olyannal, akinek a magasság preferencia, inkább utalja őket. Mennyire szánalmas ez már, te jó eg.
márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!